Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 2 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
93 726 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Zakup zestawów komputerowych i monitorów dla Instytutu Systemów Elektronicznych
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Zakup przenośnych stacji roboczych z akcesoriami dla Instytutu Systemów Elektronicznych
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zakup komputerów przenośnych (laptopów) dla Instytutu Systemów Elektronicznych
    Wartość umowy
    93 726 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Pamięć RAM20%Okres udzielonej gwarancji20%Pamięć RAM15%Okres udzielonej gwarancji10%Pamięć Masowa15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup sprzętu komputerowego dla Instytutu Systemów Elektronicznych Politechniki Warszawskiej

Zamawiający Politechnika Warszawska (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup sprzętu komputerowego dla Instytutu Systemów Elektronicznych Politechniki…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 93 726 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Politechnika WarszawskaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 15 lipca 2026
Łączna wartość umów
93 726 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 1 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 93 726,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001554

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-661

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dariusz.wojcik@pw.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.pw.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pw.edu

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup sprzętu komputerowego dla Instytutu Systemów Elektronicznych Politechniki Warszawskiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f28b8841-c71d-4085-a69e-ec4b3966164a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00344944

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WEiTI/10/ZP/2026/1030

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

480000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup zestawów komputerowych i monitorów dla Instytutu Systemów Elektronicznych

4.5.3.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

4.5.5.)Wartość części

266000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup przenośnych stacji roboczych z akcesoriami dla Instytutu Systemów Elektronicznych

4.5.3.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.5.)Wartość części

130000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup komputerów przenośnych (laptopów) dla Instytutu Systemów Elektronicznych

4.5.3.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.5.)Wartość części

84000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeśli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

535490,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

535490,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeśli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

181179,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

181179,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

93726,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

93726,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

93726,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Giga Multimedia

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

526-165-01-36

7.3.3)Ulica

Włodarzewska 65b

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-384

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

93726,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30236000-2Różny sprzęt komputerowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
413 911 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
135 201 zł613 156 zł
Rozstęp międzykwartylowy
477 955 zł
Źródło próbki
CPV 30236000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
135 201 zł
Mediana
413 911 zł
Górny kwartyl
613 156 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Warszawska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 93 726 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30236000-2 (Różny sprzęt komputerowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Giga Multimedia (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.