Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

naprawa klawiatury

zawarta 27 sierpnia 2026 · 9. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 9 dni · Mazowieckie, Warszawa

530,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Zakup sprzętu komputerowego dla Instytutu Systemów Elektronicznych Politechniki Warszawskiej
Politechnika Warszawska · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 15 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
Plac Politechniki 1, 00-661 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5250005834REGON 000001554zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Warszawa, Mazowieckie
NIP 5261650136REGON 012802380zarejestrowana 5 grudnia 2011
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
WT/11/08/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
9 dni
Publikacja w rejestrze
27 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
27 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (9)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: POLITECHNIKA WARSZAWSKA i Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „naprawa klawiatury” (ID 9b950af0-ded8-455c-b107-21b3fdaf04bb), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/9b950af0-ded8-455c-b107-21b3fdaf04bb, stan wpisu z 2026-08-27, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie