Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
215 250 zł
Umowa zawarta
15 lipca 2026
Okres realizacji
do 25 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 215 250 zł – 293 970 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie kierownika prac konserwatorskich40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie prac konserwatorskich wejścia frontowego do budynku Szpitala obejmujących schody zewnętrzne i drzwi wejściowe

Zamawiający Szpital Chorób Płuc im. Św. Józefa w Pilchowicach (Pilchowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie prac konserwatorskich wejścia frontowego do budynku Szpitala obejmujących…”, wybierając ofertę wykonawcy KONSERWACJA ZABYTKOWEJ ARCHITEKTURY dr arch. Bronisław Mzyk w spadku. Wartość umowy: 215 250 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
215 250 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KONSERWACJA ZABYTKOWEJ ARCHITEKTURY dr arch. Bronisław Mzyk w spadku (Tarnowskie Góry).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 215 250,00 zł (umowę zawarto 15 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 215 250,00 zł do 293 970,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 25 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail