Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
528 900 zł
Umowa zawarta
3 lipca 2026
Okres realizacji
48 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa dostawa ciepła do budynku Sądu przy ul. Trójpole 21 w Poznaniu

Zamawiający Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa dostawa ciepła do budynku Sądu przy ul. Trójpole 21 w Poznaniu”, wybierając ofertę wykonawcy Veolia Energia Poznań S.A. Wartość umowy: 528 900 zł.

Zamawiający: Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 15 lipca 2026
Wartość umowy
528 900 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 lipca 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Veolia Energia Poznań S.A. (Poznań).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 528 900,00 zł (umowę zawarto 3 lipca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 48 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail