Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 554 644 zł
Umowa zawarta
12 czerwca 2026
Okres realizacji
91 dni
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 1 414 929 zł – 3 071 444 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 9,9% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania30%Długość okresu gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont sześciu kondygnacji budynku Sądu przy ul. Trójpole 21 w Poznaniu

Zamawiający Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont sześciu kondygnacji budynku Sądu przy ul. Trójpole 21 w Poznaniu”, wybierając ofertę wykonawcy KOBI INVEST SP. Z O.O. Wartość umowy: 1 554 644 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 15 czerwca 2026
Wartość umowy
1 554 644 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KOBI INVEST SP. Z O.O. (Oborniki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 554 643,68 zł (umowę zawarto 12 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 1 414 929,31 zł do 3 071 444,21 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 91 dni.

  • 5

    Zamówienie dotyczy remontu sześciu kondygnacji budynku Sądu przy ul. Trójpole 21 w Poznaniu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail