Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Remonty i Budowa Dróg Paweł Krysa· Boreczekmikrofirma
Wartość umowy
184 186 zł
Umowa zawarta
15 lipca 2026
Okres realizacji
do 14 września 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 184 186 zł – 344 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 61 I 11/1 W MIEJSCOWOŚCI STRACHÓW

Zamawiający Gmina Kondratowice (Prusy, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NR 61 I 11/1 W MIEJSCOWOŚCI STRACHÓW”, wybierając ofertę wykonawcy Remonty i Budowa Dróg Paweł Krysa. Wartość umowy: 184 186 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina KondratowicePrusy, Dolnośląskieopublikowano 15 lipca 2026
Wartość umowy
184 186 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 czerwca 2026

    Termin ofert: 29 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 lipca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Remonty i Budowa Dróg Paweł Krysa (Boreczek), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 184 186,35 zł (umowę zawarto 15 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 184 186,35 zł do 344 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 14 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail