Dowóz uczniów z Gminy Kwilcz do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzychodzie oraz dodatkowych przewozów uczniów ze szkół podstawowych i przedszkoli na terenie Gminy Kwilcz.
Zamawiający Gmina Kwilcz (Kwilcz, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz uczniów z Gminy Kwilcz do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzychodzie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=540, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
26 listopada 2024
Termin ofert: 5 grudnia 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
10 stycznia 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
15 lipca 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA KWILCZ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 631258968 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 23 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kwilcz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 64-420 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL417 - Leszczyński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 613068200 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 613068201 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | INWESTYCJE@KWILCZ.PL OFFICE@KWILCZ.PL |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://kwilcz.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f87812c2-37d7-4e00-a684-e6e5dfac369f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00343248 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-15 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00615656 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dowóz uczniów z Gminy Kwilcz do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzychodzie oraz dodatkowych przewozów uczniów ze szkół podstawowych i przedszkoli na terenie Gminy Kwilcz. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych dla dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Kwilcz na trasie z domu do szkoły i z powrotem wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowożenia we wszystkie dni realizacji zajęć szkolnych i przedszkolnych oraz dodatkowych przewozów uczniów ze szkół podstawowych i przedszkoli na terenie Gminy Kwilcz w dniach uroczystości szkolnych od 7 stycznia 2025 r. do 26 czerwca 2026r.2.Dowożeniem objęte są dzieci, które realizują obowiązek przedszkolny, szkolny i nauki w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Międzychodzie oraz uczniowie szkół podstawowych i przedszkoli z terenu Gminy Kwilcz w trakcie wykonywania przewozów okazjonalnych. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-01-02 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-06-26 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wlkp Sp. zo.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5992663751 |
| 4.3.3.) | Ulica | Podmiejska 20 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Gorzów Wlkp |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 66-400 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 286550 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00021830/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 241873,79 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.