Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
315 249 zł
Umowa zawarta
13 lipca 2026
Okres realizacji
75 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 315 249 zł – 460 020 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia20%Gwarancja20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ciągów komunikacyjnych w miejscowości Wiele

Zamawiający Gmina Karsin (Karsin, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ciągów komunikacyjnych w miejscowości Wiele”, wybierając ofertę wykonawcy Patryk Czarnowski Usługi brukarskie i ogólnobudowlane, usługi minikoparką. Wartość umowy: 315 249 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina KarsinKarsin, Pomorskie (powiat Kościerski →)opublikowano 15 lipca 2026
Wartość umowy
315 249 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 czerwca 2026

    Termin ofert: 30 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 lipca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Patryk Czarnowski Usługi brukarskie i ogólnobudowlane, usługi minikoparką (Karolewo).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 315 249,00 zł (umowę zawarto 13 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 315 249,00 zł do 460 020,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 75 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail