Wynik częściowy: umowy w 1 z 4 części, 3 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
36 587 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1ul. Topolowa 28/25 wg Załącznika nr 9 do SWZ Przedmiotem zamówienia jest standardowy remont lokali mieszkalnych (pustostanów) w zakresie prac budowlanych, elektrycznych i instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych wg specyfikacji techniczn
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2ul. Olszańska 12/27 wg Załącznika nr 10 do SWZ, Przedmiotem zamówienia jest standardowy remont lokali mieszkalnych (pustostanów) w zakresie prac budowlanych, elektrycznych i instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych wg specyfikacji techni
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3ul.Lentza 2/9 wg Załącznika nr 11 do SWZ, Przedmiotem zamówienia jest standardowy remont lokali mieszkalnych (pustostanów) w zakresie prac budowlanych, elektrycznych i instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych wg specyfikacji technicznej
    Wartość umowy
    36 587 zł
    3 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4os. Złotej Jesieni 11A/29 wg Załącznika nr 12 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest standardowy remont lokali mieszkalnych (pustostanów) w zakresie prac budowlanych, elektrycznych i instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych wg specyfikacji
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji w miesiącach na cały przedmiot umowy z wyłączeniem urządzeń (tj. na wykona40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

71/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4 części.

Zamawiający Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „71/2026 Remont 4 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 4…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 36 587 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Zarząd Budynków Komunalnych w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 15 lipca 2026
Łączna wartość umów
36 587 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 czerwca 2026

    Termin ofert: 29 czerwca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    15 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 1 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 36 586,88 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail