Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
473 181 zł
Umowa zawarta
13 lipca 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 473 181 zł – 615 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na terenie przy jeziorze w Kikole

Zamawiający Gmina Kikół (Kikół, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na terenie przy jeziorze w Kikole”, wybierając ofertę wykonawcy Tomasz Pakuła. Wartość umowy: 473 181 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina KikółKikół, Kujawsko-Pomorskie (powiat Lipnowski →)opublikowano 14 lipca 2026
Wartość umowy
473 181 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Tomasz Pakuła (Jacnia 55), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 473 181,00 zł (umowę zawarto 13 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 473 181,00 zł do 615 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail