Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
721 098 zł
Umowa zawarta
7 lipca 2026
Okres realizacji
od 7 września 2026 do 24 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 721 098 zł – 1 062 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności20%Wysokość kary umownej, o której mowa w par. 7 ust. 1 pkt 2 wzoru umowy tj. za zwłokę w wyd20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi przygotowania, dostarczania i wydawania posiłków dla Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

Zamawiający Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie (Mierzyn, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi przygotowania, dostarczania i wydawania posiłków dla Publicznej Szkoły…”, wybierając ofertę wykonawcy Corner-House Aleksandra Moskalewicz. Wartość umowy: 721 098 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
721 098 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 maja 2026

    Termin ofert: 21 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 lipca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Corner-House Aleksandra Moskalewicz (Szczecin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 721 098,00 zł (umowę zawarto 7 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 721 098,00 zł do 1 062 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 7 września 2026 r. do 24 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail