Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
308 816 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1zamówienia pn.: „Wykonanie projektu budowalnego budowli ochronnej, ukrycia kat. U-1 w miejscowości Bulkowo-Kolonia”. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskanie
    Wartość umowy
    178 990 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2zamówienia pn.: „Wykonanie projektu budowalnego budowli ochronnej, ukrycia kat. U-1 w miejscowości Blichowo”. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem ostat
    Wartość umowy
    69 938 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3zamówienia pn.: „Wykonanie projektu budowalnego budowli ochronnej, ukrycia kat. U-1 w miejscowości Nowe Łubki”. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem ost
    Wartość umowy
    59 889 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby wskazanej przez Wykonawcę na stanowisko projektanta specjalności archi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Podniesienie odporności na zagrożenia na terenie Gminy Bulkowo”

Zamawiający Gmina Bulkowo (Bulkowo, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Podniesienie odporności na zagrożenia na terenie Gminy Bulkowo”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 308 816 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina BulkowoBulkowo, Mazowieckieopublikowano 10 lipca 2026
Łączna wartość umów
308 816 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 maja 2026

    Termin ofert: 22 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    10 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Biuro Rozwoju i Realizacji Projektów Budowlanych HOL-BUD Sp. z o.o. za łącznie 308 816,10 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail