Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 082 206 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 1 082 206 zł – 1 968 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji na przedmiot zamówienia20%Doświadczenie personelu wyznaczonego do realizacji zamówienia – kierownik budowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja Szkoły Podstawowej w Psarach.

Zamawiający Urząd Gminy w Psarach (Psary, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja Szkoły Podstawowej w Psarach”, wybierając ofertę wykonawcy CC SYSTEMS Sp. z o. o. Wartość umowy: 1 082 206 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Urząd Gminy w PsarachPsary, Śląskieopublikowano 10 lipca 2026
Wartość umowy
1 082 206 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CC SYSTEMS Sp. z o. o. (Bielsko-Biała), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 082 206,37 zł (umowę zawarto 8 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 1 082 206,37 zł do 1 968 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail