Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
451 122 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 451 122 zł – 644 520 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielanej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 233 w miejscowości Miłowo poprzez budowę chodnika wraz z azylami oraz dedykowanym oświetleniem przejść dla pieszych

Zamawiający Gmina Przywidz (Przywidz, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 233 w miejscowości Miłowo poprzez budowę chodnika wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy Hydro-Mag Sp.zo.o. Wartość umowy: 451 122 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina PrzywidzPrzywidz, Pomorskieopublikowano 10 lipca 2026
Wartość umowy
451 122 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 czerwca 2026

    Termin ofert: 16 czerwca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 lipca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hydro-Mag Sp.zo.o. (Garcz).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 451 122,13 zł (umowę zawarto 8 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 451 122,13 zł do 644 520,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PRZYWIDZ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191674990

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Gdańska 7

1.5.2.)Miejscowość

Przywidz

1.5.3.)Kod pocztowy

83-047

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@przywidz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przywidz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_przywidz/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 233 w miejscowości Miłowo poprzez budowę chodnika wraz z azylami oraz dedykowanym oświetleniem przejść dla pieszych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0b0f1559-22ef-490c-a19e-a9379bb4b1eb

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336342

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00044294/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 233 w miejscowości Miłowo poprzez budowę chodnika wraz z azylami oraz dedykowanym oświetleniem przejść dla pieszych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00271234

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia to

Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 233 w miejscowości Miłowo poprzez budowę chodnika wraz z azylami oraz dedykowanym oświetleniem przejść dla pieszych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

34990000-3 - Sprzęt kontrolny, bezpieczeństwa, sygnalizacyjny i oświetleniowy

34992300-0 - Znaki uliczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

451122,13 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

644520,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

451122,13 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hydro-Mag Sp.zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5892031974

7.3.3)Ulica

Kartuska 46

7.3.4)Miejscowość

Garcz

7.3.5)Kod pocztowy

83-333

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

451122,13 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233100-0Roboty w zakresie budowy autostrad,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
637 394 zł
Próbka: 861 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 200 zł1 626 016 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 320 817 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 200 zł
Mediana
637 394 zł
Górny kwartyl
1 626 016 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Przywidz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przywidz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 451 122 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233100-0 (Roboty w zakresie budowy autostrad. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hydro-Mag Sp.zo.o. (Garcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.