Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: nie dotyczy

Wartość umowy
223 300 zł
Umowa zawarta
3 lipca 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 22 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowożenie i odwożenie dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych w Gminie Szamocin w okresie od 01.09.2026 do 22.12.2026

Zamawiający Gmina Szamocin (Szamocin, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowożenie i odwożenie dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych w Gminie…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Pile. Wartość umowy: 223 300 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina SzamocinSzamocin, Wielkopolskie (powiat Chodzieski →)opublikowano 10 lipca 2026
Wartość umowy
223 300 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 maja 2026

    Termin ofert: 27 maja 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 lipca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Pile (Piła), wspólnie z: nie dotyczy.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 223 300,00 zł (umowę zawarto 3 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 22 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail