Odbudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 3262D km 0+028 [powódź - wrzesień 2024 r.]
Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku (Kłodzko, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Odbudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 3262D km 0+028 [powódź - wrzesień 2024 r.]”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 890723858 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Wyspiańskiego 2k |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kłodzko |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 57-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL517 - Wałbrzyski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 74/8680180 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@zdp.klodzko.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.zdp.bip.klodzko.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00335438 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-07-10 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00329010 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | 1. Zamawiający informuje, że dopuszcza możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej terenu objętego zamówieniem pn. „Odbudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 3262D km 0+028 [powódź - wrzesień 2024 r.]”. 2. Wizja lokalna ma charakter fakultatywny. Nieprzeprowadzenie wizji lokalnej nie skutkuje odrzuceniem oferty ani nie powoduje żadnych innych negatywnych konsekwencji dla Wykonawcy. 3. Wizja lokalna odbędzie się w dniu 21.07.2026 r. o godz. 10:00. Miejscem zbiórki jest siedziba Zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku, ul. Wyspiańskiego 2K, 57-300 Kłodzko - Sekretariat. 4. Wykonawcy zobowiązani są zgłosić udział w wizji lokalnej najpóźniej do dnia 17.07.2026 r. za pośrednictwem platformazakupowa.pl. 5. W trakcie wizji lokalnej Zamawiający nie będzie udzielał odpowiedzi na pytania dotyczące treści SWZ ani przedmiotu zamówienia. Wszelkie pytania należy kierować zgodnie z zasadami komunikacji określonymi w niniejszej SWZ. 6. Z przeprowadzonej wizji lokalnej Zamawiający sporządzi Protokół z wizji lokalnej oraz listę obecności uczestników wizji lokalnej. Wzór Protokołu z wizji lokalnej stanowi załącznik nr 11 do SWZ 7. Wizja lokalna ma na celu umożliwienie Wykonawcom zapoznania się z rzeczywistymi warunkami realizacji zamówienia, w szczególności stanem istniejącego obiektu mostowego, zagospodarowaniem terenu, warunkami prowadzenia robót oraz uwarunkowaniami mogącymi mieć wpływ na sposób wykonania zamówienia. 8. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za właściwe rozpoznanie warunków realizacji zamówienia oraz uwzględnienie wszelkich okoliczności mogących mieć wpływ na sporządzenie oferty i wykonanie zamówienia, niezależnie od faktu uczestnictwa w wizji lokalnej. 9. Koszty uczestnictwa w wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Po zmianie: 1. Zamawiający informuje, że dopuszcza możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej terenu objętego zamówieniem pn. „Odbudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 3262D km 0+028 [powódź - wrzesień 2024 r.]”. 2. Wizja lokalna ma charakter fakultatywny. Nieprzeprowadzenie wizji lokalnej nie skutkuje odrzuceniem oferty ani nie powoduje żadnych innych negatywnych konsekwencji dla Wykonawcy. 3. Wizja lokalna odbędzie się w dniu 17.07.2026 r. o godz. 10:00. Miejscem zbiórki jest skrzyżowanie drogi wojewódzkiej nr 392 z drogą powiatową 3262D przy moście w miejscowości Ołdrzychowice Kłodzkie. 4. Wykonawcy zobowiązani są zgłosić udział w wizji lokalnej najpóźniej do dnia 15.07.2026 r. za pośrednictwem platformazakupowa.pl. 5. W trakcie wizji lokalnej Zamawiający nie będzie udzielał odpowiedzi na pytania dotyczące treści SWZ ani przedmiotu zamówienia. Wszelkie pytania należy kierować zgodnie z zasadami komunikacji określonymi w niniejszej SWZ. 6. Z przeprowadzonej wizji lokalnej Zamawiający sporządzi Protokół z wizji lokalnej oraz listę obecności uczestników wizji lokalnej. Wzór Protokołu z wizji lokalnej stanowi załącznik nr 11 do SWZ 7. Wizja lokalna ma na celu umożliwienie Wykonawcom zapoznania się z rzeczywistymi warunkami realizacji zamówienia, w szczególności stanem istniejącego obiektu mostowego, zagospodarowaniem terenu, warunkami prowadzenia robót oraz uwarunkowaniami mogącymi mieć wpływ na sposób wykonania zamówienia. 8. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za właściwe rozpoznanie warunków realizacji zamówienia oraz uwzględnienie wszelkich okoliczności mogących mieć wpływ na sporządzenie oferty i wykonanie zamówienia, niezależnie od faktu uczestnictwa w wizji lokalnej. 9. Koszty uczestnictwa w wizji lokalnej ponosi Wykonawca. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.