Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 363 758 zł
Umowa zawarta
9 lipca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 1 363 758 zł – 2 496 900 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres przedłużenia gwarancji (G)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa, przebudowa, modernizacja placów zabaw w Gminie Dąbrowa Biskupia

Zamawiający Gmina Dąbrowa Biskupia (Dąbrowa Biskupia, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa, przebudowa, modernizacja placów zabaw w Gminie Dąbrowa Biskupia”, wybierając ofertę wykonawcy HAPPY S.C. R. KOACKI, Ł. CYRAN, A. CZYRAN spółka cywilna. Wartość umowy: 1 363 758 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina Dąbrowa BiskupiaDąbrowa Biskupia, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 10 lipca 2026
Wartość umowy
1 363 758 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HAPPY S.C. R. KOACKI, Ł. CYRAN, A. CZYRAN spółka cywilna (Dys), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 363 758,49 zł (umowę zawarto 9 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 1 363 758,49 zł do 2 496 900,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Dąbrowa Biskupia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350731

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Topolowa 2

1.5.2.)Miejscowość

Dąbrowa Biskupia

1.5.3.)Kod pocztowy

88-133

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dabrowa_biskupia@lo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://gm-dabrowa-biskupia.rbip.mojregion.info

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowabiskupia/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa, przebudowa, modernizacja placów zabaw w Gminie Dąbrowa Biskupia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dc1b0909-c796-4117-93b5-dca32c0a823a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00335168

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00035728/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Przebudowa placów zabaw w Gminie Dąbrowa Biskupia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

11. Projekt dofinansowano w ramach z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu 5. Fundusze Europejskie na wzmacnianie potencjałów endogenicznych regionu oraz Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach programu: Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00210987

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ORG.271.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1345894,31 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie

Zadanie 1 - Odnowy przestrzeni publicznej w Dąbrowie Biskupiej wraz z wyposażeniem oraz 1. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Bąkowo, 2. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Chróstowo, 3. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Dąbrowa Biskupia, 4. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Mleczkowo, 5. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Modliborzyce, 6. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Ośniszczewko, 7. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Ośniszczewo, 8. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Parchanie, 9. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Pieranie, 10. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Przybysław, 11. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Radojewice, 12. Budowa placu zabaw w miejscowości Stanomin. Zadanie 2 - Przebudowa placów zabaw w Gminie Dąbrowa Biskupia: 1. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Konary, 2. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Wola Stanomińska, 3. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Rejna, 4. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Brudnia, 5. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Zagajewice, 6. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Parchanki, 7. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Wonorze, 8. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Chlewiska, 9. Modernizacja placu zabaw w miejscowości Nowy Dwór, 10. Budowa placu zabaw w miejscowości Sobiesiernie, 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres określono w Dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik nr 6 do SWZ. 3) Dokumentacja projektowa wraz z załącznikami są dokumentami wzajemnie się uzupełniającymi. Wszystkie roboty budowlane i elementy ujęte w opisie, a nie ujęte na rysunkach i/lub ujęte na rysunkach, a nie ujęte w opisie winny być traktowane tak, jakby były ujęte w każdym z wymienionych dokumentów.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1363758,49 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2496900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1363758,49 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HAPPY S.C. R. KOACKI, Ł. CYRAN, A. CZYRAN spółka cywilna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462303515

7.3.3)Ulica

Ogrodowa 31

7.3.4)Miejscowość

Dys

7.3.5)Kod pocztowy

21-003

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1363758,49 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dąbrowa Biskupia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dąbrowa Biskupia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 363 758 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HAPPY S.C. R. KOACKI, Ł. CYRAN, A. CZYRAN spółka cywilna (Dys). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.