Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie w podziale na 5 części

Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 01751157500075

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mogilska 25

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-542

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat_krakow@gddkia.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gddkia.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-061fa024-51bc-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00334250

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/S 188-489406

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie w podziale na 5 części

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych

45442121-1 - Malowanie budowli

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych

90910000-9 - Usługi sprzątania

50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

65320000-2 - Eksploatacja instalacji elektrycznych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2022-05-01 do 2026-04-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. LiderAdres

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Podhalańskie Drogi Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7350009666

4.3.3.)Ulica

ul. Szaflarska 102

4.3.4.)Miejscowość

Nowy Targ

4.3.5.)Kod pocztowy

34-400

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

136572940,68 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2022/S 058-152761

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

6

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Konieczność dostosowania zakresu umowy do zmian przebiegu dróg krajowych zarządzanych przez Rejon Nowy Targ GDDKiA Oddział w Krakowie

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Dokonano zmiany zakresu umowy poprzez dodanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem dróg krajowych administrowanych przez Rejon Nowy Sącz.

5.4.6.)Wartość zmiany

369977,87

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Konieczność dostosowania zakresu umowy do zmian przebiegu dróg krajowych zarządzanych przez Rejon Nowy Targ GDDKiA Oddział w Krakowie

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Dokonano zmiany zakresu poprzez wyłączenie z zakresu bieżącego utrzymania odcinka drogi krajowej nr 7 od km 720+921 do km 724+475 oraz odcinka drogi powiatowej w Naprawie.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

3

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana została wprowadzona w celu ograniczenia nadmiernych trudności w spełnieniu świadczenia oraz ograniczenia groźby wystąpienia rażącej straty, w związku z trwającą od dnia 24 lutego 2022 r. zbrojną inwazję Rosji na Ukrainę, oraz sankcjami gospodarczymi nałożonymi na Rosję i Białoruś.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W umowie podniesiony został limit waloryzacyjny z +/- 5 % wynagrodzenia netto do +/- 10 % wynagrodzenia netto.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

4

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Konieczność dostosowania zakresu umowy do zmian przebiegu dróg krajowych zarządzanych przez Rejon Nowy Targ GDDKiA Oddział w Krakowie

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wyłączenie z zakresu bieżącego i zimowego utrzymania odcinka drogi krajowej nr 47 od km 5+080 do km 20+170, a także dodanie odcinka drogi krajowej nr 47a od km 4+605 do km 19+847 do zakresu bieżącego i zimowego utrzymania.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

5

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Konieczność dostosowania zakresu umowy do zmian przebiegu dróg krajowych zarządzanych przez Rejon Nowy Targ GDDKiA Oddział w Krakowie

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Dokonano zmiany zakresu umowy poprzez wprowadzenie do „Tabeli Elementów Rozliczeniowych Rejon Nowy Targ - Grupa Prac nr 10a – Zimowe Utrzymanie Dróg”, poz. 6.1, obejmującej odśnieżanie 1 mb obiektu inżynierskiego w ciągu DK47a na odc. Rdzawka – Nowy Targ.

5.4.6.)Wartość zmiany

4862,99

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.4.2.)Numer zmiany

6

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Połączenie Spółek Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. i Podhalańskie Drogi Sp. z o.o.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Dokonano zmian w komparycji Umowy - Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. z dniem połączenia (tj. 01.10.2025 r.) wstąpiła z mocy prawa we wszystkie prawa i obowiązki spółki Podhalańskie Drogi Sp. z o.o., w tym w prawa i obowiązki wynikające z zawartej Umowy

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

111056178,25 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Zgodnie z umową termin zakończenia świadczenia usługi to 30.04.2026 r. Protokół odbioru końcowego został spisany w dniu 15.05.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
250 493 zł1 791 218 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 540 725 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
250 493 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 791 218 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.