Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
209 715 zł
Umowa zawarta
7 lipca 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na cały przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów informatycznych Gminy Sawin

Zamawiający Gmina Sawin (Sawin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania w celu podniesienia poziomu…”, wybierając ofertę wykonawcy A4 POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 209 715 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina SawinSawin, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 9 lipca 2026
Wartość umowy
209 715 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy A4 POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Lublin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 209 715,00 zł (umowę zawarto 7 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail