ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup pompy pożarniczej o wysokiej wydajności

Zamawiający Gmina Miejska Lubawa (Lubawa, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Zakup pompy pożarniczej o wysokiej wydajności”. Termin składania ofert minął 21 lipca 2026, 09:00. Wadium: 3500 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miejska LubawaLubawa, Warmińsko-Mazurskie (powiat Iławski →)opublikowano 9 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 595 000 zł
Wadium
3500 zł
Termin składania ofert
21 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres Gwarancji40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresDostawa obejmuje motopompę o wydajności co najmniej 250 m3/h oraz węże, smoki ssawne, mostki przejazdowe i pływaki, przy czym sprzęt ma spełniać parametry określone w opisie przedmiotu zamówienia.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres Gwarancji 40%.

  • 3

    RyzykoWykonawca podaje w ofercie szczegółowe dane oferowanego sprzętu pod rygorem odrzucenia oferty, a równoważność rozwiązań udowadnia po swojej stronie przedmiotowymi środkami dowodowymi.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup pompy pożarniczej o wysokiej wydajności.

  • 5

    RyzykoWadium: 3 500,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Zamawiający podchodzi do tego zamówienia po raz kolejny; poprzednie postępowanie zakończyło się unieważnieniem.
  • Warto wiedzieć przed przygotowaniem oferty: 28% postępowań tego zamawiającego z ostatnich 3 lat zakończyło się unieważnieniem (średnia w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail