Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
ZAKŁAD MALARSKO – BUDOWALNY SYLWESTER BOBROWSKI· 64-000 KOŚCIANmikrofirma
Wartość umowy
319 364 zł
Umowa zawarta
19 lipca 2026
Okres realizacji
od 29 czerwca 2026 do 25 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 319 364 zł – 415 935 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%DODATKOWY OKRES GWARANCJI JAKOŚCI40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pudliszkach”

Zamawiający Gmina Krobia (Krobia, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pudliszkach”, wybierając ofertę wykonawcy ZAKŁAD MALARSKO – BUDOWALNY SYLWESTER BOBROWSKI. Wartość umowy: 319 364 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina KrobiaKrobia, Wielkopolskie (powiat Gostyński →)opublikowano 9 lipca 2026
Wartość umowy
319 364 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 maja 2026

    Termin ofert: 20 maja 2026 08:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 lipca 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZAKŁAD MALARSKO – BUDOWALNY SYLWESTER BOBROWSKI (64-000 KOŚCIAN), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 319 363,62 zł (umowę zawarto 19 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 319 363,62 zł do 415 934,88 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 29 czerwca 2026 r. do 25 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail