Dostawa telebimu 4 m x 6 m do sali widowiskowej w budynku GCKiS w ramach zadania pn. „ Budowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu – Etap I
Zamawiający Gmina Terespol (Kobylany, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa telebimu 4 m x 6 m do sali widowiskowej w budynku GCKiS w ramach zadania pn. …”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=175, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
17 kwietnia 2026
Termin ofert: 4 maja 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
23 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
21 maja 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
22 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
22 maja 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
09 lipca 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA TERESPOL |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 030237470 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Ryszarda Kaczorowskiego 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kobylany |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-540 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL811 - Bialski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 834112000 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@gminaterespol.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.ugterespol.bip.lubelskie.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-36db1fa4-8e55-4b38-83af-018d6045bdb8 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00332387 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-09 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00204176 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa telebimu 4 m x 6 m do sali widowiskowej w budynku GCKiS w ramach zadania pn. „ Budowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu – Etap I |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiot zamówienia obejmuje | 1) dostawę kompletnego telebimu 4 m x 6 m wraz z pełnymi, peryferyjnymi urządzeniami w Sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Kobylanach, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ; 2) montaż na statywie dedykowanym do montażu stałych telebimów (0,7 m nad podłogą sceny), podłączenie, konfigurację i uruchomienie sprzętu oraz szkolenie z zakresu obsługi pracowników GCK; 3) dostarczenie: instrukcji obsługi, użytkowania i konserwacji poszczególnych elementów wyposażenia w języku polskim, atestów, kart gwarancyjnych, protokołów badań i sprawdzeń, w języku polskim, 4) serwis sprzętu w okresie rękojmi/gwarancji; Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia w tym: wniesienia, rozpakowania, montażu elementów w Sali widowiskowej GCKiS oraz usunięcia zabezpieczeń, opakowań itp. elementów dostawy z obiektu Zamawiającego, na własny koszt i na własne ryzyko. Zamawiający zastrzega, iż sprzęt zaoferowany przez Wykonawcę w ramach danej grupy sprzętowej o której mowa w Załączniku nr 1 do SWZ musi być tożsamy. 2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z postanowieniami zawartymi we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ: 3. Ilekroć w niniejszej specyfikacji przedmiot zamówienia lub inne elementy opisany jest z wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne". Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne pod warunkiem zachowania co najmniej tego samego poziomu technologicznego, jakościowego i wydajnościowego. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne w stosunku do parametrów opisanych przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego urządzenia, instalacje i materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Ponadto Wykonawca proponujący urządzenia, instalacje i materiały odpowiedzialny jest za sprawdzenie możliwości ich zastosowania w realizacji przedmiotu zamówienia pod każdym względem (w tym np.: właściwości, wymiarów, ciężaru, sposobu transportu i montażu). 4. Bezwzględnie wymagane jest, aby zaoferowany sprzęt dostarczony (zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ), był fabrycznie nowy. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 32351200-0 - Ekrany |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 18924000-2 - Kufry 30231300-0 - Monitory ekranowe 31219000-4 - Skrzynki zabezpieczające 44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji 80500000-9 - Usługi szkoleniowe 32321200-1 - Urządzenia audiowizualne 32322000-6 - Urządzenia multimedialne 51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo 51313000-9 - Usługi instalowania urządzeń dźwiękowych 30214000-2 - Stacje robocze 30213100-6 - Komputery przenośne 31213100-3 - Rozdzielnie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-15 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 1 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | LedLive Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8133707286 |
| 4.3.3.) | Ulica | Kwiatkowskiego 9 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Stalowa Wola |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 37-450 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 286682,72 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00254825/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-12 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Konieczność uzupełnienia umowy o zapisy w par. 8 punkty od 3 do 10 i dodanie par. 11a. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Umowę uzupełniono zapisy w par. 8 punkty od 3 do 10 i dodano par. 11a, porządkujący jej treść. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0,0 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 286682,72 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →