Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa telebimu 4 m x 6 m do sali widowiskowej w budynku GCKiS w ramach zadania pn. „ Budowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu – Etap I

Zamawiający Gmina Terespol (Kobylany, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa telebimu 4 m x 6 m do sali widowiskowej w budynku GCKiS w ramach zadania pn. …”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina TerespolKobylany, Lubelskieopublikowano 23 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA TERESPOL

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237470

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Ryszarda Kaczorowskiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Kobylany

1.4.3.)Kod pocztowy

21-540

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.4.7.)Numer telefonu

834112000

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminaterespol.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugterespol.bip.lubelskie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00213657

2.2.)Data ogłoszenia

2026-04-23

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00204176

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-04-30 11:00 Po zmianie: 2026-05-04 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-04-30 12:00 Po zmianie: 2026-05-04 12:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-05-29 Po zmianie: 2026-06-02

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

I. Zamawiający informuję, że z powodu zmiany treści załącznik nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, ulega zmianie termin składania ofert.

Termin składania ofert upływa 4 maja 2026 r. o godzinie 11.00.

1) Zmianie ulega zapis w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia:
Dodaje się w punkcie 2.Wymagania specyfikacji telebimu 4m x 6m – p.punkt 24.:
„24. Montaż i wymiana kabinetów telebimu od przodu.”


II. Mając na uwadze powyższe, zamawiający, działając na podstawie art. 286 ust. 1 ustawy Pzp, wprowadza następujące zmiany do SWZ:

2) Zmianie ulega zapisy w rozdziale 14 SWZ, ust. 1,2, które otrzymują brzmienie:
1. „Termin składania ofert upływa 4 maja 2026 r. do godziny 11:00.”
2. „Otwarcie ofert nastąpi w dniu 4 maja 2026 r. o godzinie 12:00.”

3) Zmianie ulega zapis w rozdziale 15 SWZ, ust. 1, który otrzymuje brzmienie:
„Wykonawca jest związany ofertą do dnia 2 czerwca 2026 r.”

III. Zamawiający, działając na podstawie art. 271 ust.1 ustawy Pzp, wprowadza następujące zmiany w ogłoszeniu o zamówieniu:

1. W ogłoszeniu sekcja VIII- procedura:
8.1.) Termin składania ofert:
Jest: 2026-04-30 11:00.
Powinno być: 2026-05-04 11:00.

2. W ogłoszeniu sekcja VIII- procedura:
8.3) Termin otwarcia ofert:
Jest: 2026-04-30 12:00.
Powinno być: 2026-05-04 12:00.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Terespol prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kobylany.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32351200-0 (Ekrany). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.