Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
373 600 zł
Umowa zawarta
12 czerwca 2026
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania zamówienia podstawowego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sprawa 21/2026 - Zakup i dostawa wyposażenia specjalistycznego dla pomieszczeń technicznych na potrzeby SKW

Zamawiający Stołeczny Zarząd Infrastruktury (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sprawa 21/2026 - Zakup i dostawa wyposażenia specjalistycznego dla pomieszczeń…”, wybierając ofertę wykonawcy Renex Predrag Topić. Cena wybranej oferty: 373 600 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Stołeczny Zarząd InfrastrukturyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 9 lipca 2026
Cena wybranej oferty
373 600 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Renex Predrag Topić (Włocławek), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 373 600,20 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Stołeczny Zarząd Infrastruktury

1.3.)Oddział zamawiającego

SZI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013058050

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Jerozolimskie 97

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-909

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szi@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szi.ron.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/szi

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Organizacyjna MON

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sprawa 21/2026 - Zakup i dostawa wyposażenia specjalistycznego dla pomieszczeń technicznych na potrzeby SKW

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b528453b-d6c8-4ace-a46a-6457e55853ef

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00331892

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00622982/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.1 Zakup i dostawa mebli specjalistycznych w ramach zadania nr 01841

Zadania uzupełniającego do zad: Budowa budynku magazynowo-warsztatowego, garażowego i przebudowa budynku nr 31 na potrzeby SKW

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00249129

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

21/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

170731,71 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi: Zakup i dostawa wyposażenia specjalistycznego dla pomieszczeń technicznych w ramach zadania inwestycyjnego 01841: Zadanie uzupełniające nr 01451: Budowa budynku magazynowo-warsztatowego, garażowego i przebudowa budynku nr 31 na potrzeby SKW

Miejsce dostawy: Warszawa ul. Nieświeska 54/56

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
• Opis przedmiotu zamówienia, Formularz cenowy i Opis techniczny asortymentu stanowią Załącznik nr 8 do SWZ, Załącznik nr 9 do SWZ, Załącznik nr 10 do SWZ,
• pozostałe załączniki SWZ.

Gwarancja i rękojmia
1) Minimalny okres rękojmi/gwarancji wymagany przez Zamawiającego: 24 miesięcy
2) Okres gwarancji będzie tożsamy z udzielonym okresem rękojmi.
3) Wszelkie naprawy w okresie 12 miesięcy od daty odbioru zamówień powinny być prowadzone przez Wykonawcę bezpłatnie.
4) W okresie 24 miesięcy od daty odbioru zamówień Wykonawca prowadzić będzie bezpłatna obsługę serwisową zapewniającą zachowanie gwarancji producenta.

Szczegółowe informacje zawarto w SWZ i załącznikach

4.5.3.)Główny kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

373600,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

373600,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

373600,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Renex Predrag Topić

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5241615711

7.3.3)Ulica

Kazimierza Wielkiego

7.3.4)Miejscowość

Włocławek

7.3.5)Kod pocztowy

87-800

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

189506,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Na zakup i dostawę wyposażenia specjalistycznego dla pomieszczeń technicznych – Sprawa 21/2026 została złożona 1 oferta, nazwa wykonawcy: RENEX PREDRAG TOPIĆ.
Warunki zawarte w ofercie
Cena zamówienia podstawowego - 189 506,10 zł brutto
Cena zamówienia objętego prawem opcji - 184 094,10 zł brutto
Cena zamówienia podstawowego i objętego prawem opcji - 373 600,20 zł brutto
Termin wykonania zamówienia podstawowego: do 140 dni od daty zawarcia umowy tj. do dnia 30.10.2026 r., termin wykonania zamówienia z prawem opcji - do dnia 15.12.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39150000-8Różne meble i wyposażenie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
223 180 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 344 zł642 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
470 356 zł
Źródło próbki
CPV 39150000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
172 344 zł
Mediana
223 180 zł
Górny kwartyl
642 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Stołeczny Zarząd Infrastruktury prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 373 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39150000-8 (Różne meble i wyposażenie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Renex Predrag Topić (Włocławek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.