Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
46 816 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Biophilic Studio Anna Piotrowska· Zielonka
    Wartość umowy
    8800 zł
    9 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Biophilic Studio Anna Piotrowska· Zielonka
    Wartość umowy
    14 400 zł
    8 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Agencja Eventowo-Reklamowa AnaNAS Joanna Dalecka –Goc· Luboń
    Wartość umowy
    23 616 zł
    9 ofert
Oferty w postępowaniu
26 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób przeprowadzających akcje edukacyjne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Działania edukacyjne w zakresie ochrony powietrza dla mieszkańców z terenu miasta i gminy Piaseczno realizowane w 2026 r. w ramach projektu pn „Mazowsze bez smogu”.

Zamawiający Urząd Miasta i Gminy Piaseczno (Piaseczno, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Działania edukacyjne w zakresie ochrony powietrza dla mieszkańców z terenu miasta i gminy…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 46 816 zł. Złożono 26 ofert.

Łączna wartość umów
46 816 zł
Liczba ofert
26 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Biophilic Studio Anna Piotrowska (części 1, 2); Agencja Eventowo-Reklamowa AnaNAS Joanna Dalecka –Goc (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 46 816,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 26 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015891289

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 5

1.5.2.)Miejscowość

Piaseczno

1.5.3.)Kod pocztowy

05-500

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rzp@piaseczno.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.piaseczno.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3431111c-9dbf-4f05-92e9-8f0a7dbe05ea

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Działania edukacyjne w zakresie ochrony powietrza dla mieszkańców z terenu miasta i gminy Piaseczno realizowane w 2026 r. w ramach projektu pn „Mazowsze bez smogu”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3431111c-9dbf-4f05-92e9-8f0a7dbe05ea

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00331476

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039468/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Przeprowadzenie w 2026 r. działań edukacyjnych w zakresie ochrony powietrza dla mieszkańców z terenu miasta i gminy Piaseczno w ramach projektu pn. "Mazowsze bez smogu"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Mazowsze bez smogu” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu II: „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” dla Działania 2.1: „Efektywność energetyczna” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza na lata 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00211336

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Spr. 29/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: „Sadzimy Tlen”
1. Grupa docelowa: Akcja skierowana jest do zidentyfikowanej przez Zamawiającego grupy wymagającej szczególnego wsparcia - do seniorów i seniorek z terenu miasta i gminy Piaseczno.

2. Cel: Uświadomienie znaczenia roślin w procesie oczyszczania powietrza oraz w przeciwdziałaniu zmianom klimatu i w adaptacji do skutków zmian klimatu. Ponadto, kształtowanie postaw poprzez zaangażowanie w proces sadzenia roślin.

3. Miejsce akcji: Warsztaty z seniorami/seniorkami z terenu miasta i gminy Piaseczno odbywać się będą np.: w klubach seniora lub świetlicach sołeckich zlokalizowanych na terenie miasta i gminy Piaseczno.

4. Przedmiot Zamówienia: Zorganizowanie i przeprowadzenie trzech warsztatów pn. “Sadzimy tlen” wraz z promocją wydarzenia.

4.5.3.)Główny kod CPV

80540000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

18684,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: „Rajd rowerowy z konkursem”
1. Grupa docelowa: ogół społeczeństwa - tj. mieszkańcy i mieszkanki miasta i gminy Piaseczno, w tym dzieci.

2. Cel: Uświadamianie społeczeństwa nt. negatywnego wpływu transportu indywidualnego (szczególnie najstarszych i najwyżej emisyjnych pojazdów) na stan powietrza, klimat, na zdrowie ludzi, promowanie roweru, komunikacji publicznej, hulajnogi jako alternatywnej, ekologicznej formy przemieszczania się.

3. Miejsce akcji i czas trwania: Rajd zostanie przeprowadzony w terenie w godzinach 09:00 — 18:00. Rozpoczęcie i zakończenie rajdu odbędzie się na Placu Piłsudskiego w Piasecznie.

4. Przedmiot Zamówienia: Zorganizowanie 1 rajdu rowerowego, którego tematem przewodnim będzie powietrze - jego zanieczyszczenie i ochrona, a także wpływ poruszania się pojazdami na zmiany klimatu.

• Rajd połączony z zabawą i edukacją. Jako formę zabawy proponuje się: odwiedzenie ciekawych miejsc (np. zagrody zwierząt) lub zabawę w parku linowym. Wśród uczestników rajdu zostanie zorganizowany konkurs wiedzy z zakresu ochrony powietrza, w tym w szczególności wpływu pojazdów spalinowych (także samolotów) na jakość powietrza, efekt cieplarniany, a także na inne komponenty środowiska. Nagrody dla zwycięzców zapewni Zamawiający.

4.5.3.)Główny kod CPV

80540000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

22589,01 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: „Strażnicy Czystego Powietrza”
1. Grupa docelowa: ogół społeczeństwa.
2. Cel: Podniesienie świadomości ekologicznej wszystkich mieszkańców gminy Piaseczno na temat ochrony powietrza i sposobów redukcji emisji zanieczyszczeń poprzez wykorzystanie elementu zabawy, rozrywki i aktywności fizycznej.
3. Miejsce akcji: teren miasta Piaseczno.
4. Przedmiot Zamówienia: Akcja w postaci gry terenowej z konkursem wiedzy. Pytania konkursowe będą dotyczyć ochrony powietrza, klimatu, odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej budynków.

4.5.3.)Główny kod CPV

80540000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

24129,87 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33720,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biophilic Studio Anna Piotrowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 14611491

7.3.3)Ulica

Dziennikarska

7.3.4)Miejscowość

Zielonka

7.3.5)Kod pocztowy

05-220

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32708,14 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biophilic Studio Anna Piotrowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 146114911

7.3.3)Ulica

Dziennikarska

7.3.4)Miejscowość

Zielonka

7.3.5)Kod pocztowy

05-220

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-15

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

7

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23616,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40513,71 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23616,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Eventowo-Reklamowa AnaNAS Joanna Dalecka –Goc

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 331411110

7.3.3)Ulica

Dojazdowa

7.3.4)Miejscowość

Luboń

7.3.5)Kod pocztowy

62-030

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23616,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80540000-1Usługi szkolenia w dziedzinie środo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piaseczno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 46 816 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80540000-1 (Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Biophilic Studio Anna Piotrowska (Zielonka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.