Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Suchożebry poprzez: sortowanie, odzysk, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych oraz inne zgodne z prawem metody gospodarowania odpadami

Zamawiający Gmina Suchożebry (Suchożebry, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Suchożebry poprzez: sortowanie,…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SuchożebrySuchożebry, Mazowieckieopublikowano 8 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Suchożebry

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582606

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleksandry Ogińskiej 11

1.4.2.)Miejscowość

Suchożebry

1.4.3.)Kod pocztowy

08-125

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@suchozebry.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.suchozebry.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6d9a8898-7204-44b8-8b5f-59233e126a08

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00331047

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00254959

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Suchożebry poprzez: sortowanie, odzysk, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych oraz inne zgodne z prawem metody gospodarowania odpadami

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

sortowanie, odzysk, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych oraz inne, zgodne z prawem metody
gospodarowania odpadami.
1.1. Rodzaj zamówienia – usługi.
1.2. Termin realizacji od 01 lipca 2025 roku do 30 czerwca 2026 roku.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonywanie usług:
2.1. Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie zmieszanych odpadów komunalnych oraz wydzielenie ze zmieszanych
odpadów komunalnych frakcji nadających się w całości lub w części do odzy-sku;
2.2. Przetwarzanie selektywnie zebranych odpadów zielonych i innych bioodpadów zgodnie z art. 35 ust. 6 ustawy z dnia 14
grudnia 2012r. o odpadach (Dz.U.2023.1587 t.j.);
2.3. Prowadzenia mechaniczno-biologicznego procesu przetwarzania zmieszanych odpadów komu-nalnych (zgodnie z art.
35 ust. 6 ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (Dz.U.2023.1587 t.j.);
2.4. Składowania odpadów po procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych od-padów komunalnych;
2.5. Zagospodarowanie odpadów opakowaniowych z przeznaczeniem do odzysku.
3. Prognozowana roczna szacunkowa ilość odpadów:
3.1. Odpady zmieszane [kod odpadu 20 03 01] – 426 Mg,
3.2. Odpady zbierane w sposób selektywny
a) szkło [kod odpadu 15 01 07] - 114 Mg
b) plastik, metal, opakowania wielomateriałowe [kod odpadu 15 01 02; 15 01 04; 15 01 05] – 151 Mg
c) papier i tektura [kod odpadu 15 01 01] – 33 Mg
d) odpady ulegające biodegradacji [kod odpadu 20 02 01] – 190 Mg
e) Odpady wielkogabarytowe [kod odpadu 20 03 07] – 44 Mg
f) Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne [kod odpadu 20 01 36] – 5 Mg
Przedstawione wielkości obrazują jedynie szacunkową ilość odpadów. Wykonawca zobowiązuje się przyjąć i
zagospodarować faktyczną i rzeczywistą ilość odpadów.

3.9.)Główny kod CPV

90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-07-01 do 2026-06-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8212090331

4.3.3.)Ulica

Błonie 3

4.3.4.)Miejscowość

Siedlce

4.3.5.)Kod pocztowy

08-110

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

561056,34 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00281598/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

504901,92 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Suchożebry prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suchożebry.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90514000-3 (Usługi recyklingu odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.