AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa boiska sportowego, bieżni i skoczni do skoków w dal przy Zespole Szkół Publicznych w Suchożebrach

Zamawiający Gmina Suchożebry (Suchożebry, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Budowa boiska sportowego, bieżni i skoczni do skoków w dal przy Zespole Szkół Publicznych…”. Termin składania ofert upływa 17 września 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SuchożebrySuchożebry, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 300 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
17 września 2026, 11:00
11d 12h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 17 września 2026 11:00

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiot zamówienia obejmuje budowę boiska sportowego, bieżni i skoczni do skoków w dal przy Zespole Szkół Publicznych w Suchożebrach, w tym roboty pomiarowe, korytowanie, wykonanie konstrukcji i podbudowy, warstwy wierzchniej oraz montaż wyposażenia sportowego, w szczególności bramek.

    Źródło: SWZ z załącznikami
  • 2

    TerminTermin realizacji wynosi 2 miesiące, zamówienie nie obejmuje opcji, a oferta jest składana na całość.

  • 3

    RyzykoWykonawca ma udzielić co najmniej 36 miesięcznej gwarancji na roboty budowlane oraz gwarancji na dostarczone urządzenia i materiały zgodnie z gwarancją producenta, jednak nie krótszej niż 24 miesiące; łączne kary umowne nie mogą przekroczyć 60% wynagrodzenia ryczałtowego brutto, a umowa dopuszcza także waloryzację wyłącznie w przypadku zmiany stawki VAT lub stawki podatku akcyzowego.

    Źródło: SWZ z załącznikami
  • 4

    ZakresWykonawca ma zapewnić obsługę geodezyjną inwestycji, sporządzić inwentaryzację geodezyjną powykonawczą i przekazać jej wyniki Zamawiającemu, a także wykonać wszelkie badania, ekspertyzy, sprawdzenia i próby niezbędne do użytkowania obiektu i odbioru zgodnie z art. 54-57 Prawa Budowlanego.

    Źródło: SWZ z załącznikami
  • 5

    ZakresZa wykonanie zamówienia przewidziano wynagrodzenie ryczałtowe, faktura ma być wystawiona w ciągu 7 dni od podpisania protokołu odbioru i zapłata nastąpi w terminie do 30 dni od otrzymania prawidłowo wystawionej faktury.

    Źródło: SWZ z załącznikami
  • 6

    WarunkiWykonawca wykazuje doświadczenie z ostatnich pięciu lat w co najmniej jednej robocie obejmującej budowę, przebudowę boiska, bieżni lub skoczni do skoków w dal albo prace ziemne z wyrównania i utwardzenia terenu o wartości co najmniej 50.000,00 zł brutto.

Kontekst Atlasu

  • Warto wiedzieć przed przygotowaniem oferty: 30% postępowań tego zamawiającego z ostatnich 3 lat zakończyło się unieważnieniem (średnia w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Alert e-mail