Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
561 056 zł
Umowa zawarta
11 czerwca 2025
Okres realizacji
od 1 lipca 2025 do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Suchożebry poprzez: sortowanie, odzysk, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych oraz inne zgodne z prawem metody gospodarowania odpadami

Zamawiający Gmina Suchożebry (Suchożebry, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Suchożebry poprzez: sortowanie,…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o. o. Wartość umowy: 561 056 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina SuchożebrySuchożebry, Mazowieckieopublikowano 17 czerwca 2025
Wartość umowy
561 056 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o. o. (Siedlce), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 561 056,34 zł (umowę zawarto 11 czerwca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 lipca 2025 r. do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Suchożebry

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582606

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleksandry Ogińskiej 11

1.5.2.)Miejscowość

Suchożebry

1.5.3.)Kod pocztowy

08-125

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@suchozebry.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.suchozebry.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6d9a8898-7204-44b8-8b5f-59233e126a08

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Suchożebry poprzez: sortowanie, odzysk, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych oraz inne zgodne z prawem metody gospodarowania odpadami

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6d9a8898-7204-44b8-8b5f-59233e126a08

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00281598

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00044442/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy (okres od 01-07-2025 r. I do 30- 06-2026r.)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00254959

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GIK.271.4.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

sortowanie, odzysk, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych oraz inne, zgodne z prawem metody
gospodarowania odpadami.
1.1. Rodzaj zamówienia – usługi.
1.2. Termin realizacji od 01 lipca 2025 roku do 30 czerwca 2026 roku.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonywanie usług:
2.1. Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie zmieszanych odpadów komunalnych oraz wydzielenie ze zmieszanych
odpadów komunalnych frakcji nadających się w całości lub w części do odzy-sku;
2.2. Przetwarzanie selektywnie zebranych odpadów zielonych i innych bioodpadów zgodnie z art. 35 ust. 6 ustawy z dnia 14
grudnia 2012r. o odpadach (Dz.U.2023.1587 t.j.);
2.3. Prowadzenia mechaniczno-biologicznego procesu przetwarzania zmieszanych odpadów komu-nalnych (zgodnie z art.
35 ust. 6 ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (Dz.U.2023.1587 t.j.);
2.4. Składowania odpadów po procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych od-padów komunalnych;
2.5. Zagospodarowanie odpadów opakowaniowych z przeznaczeniem do odzysku.
3. Prognozowana roczna szacunkowa ilość odpadów:
3.1. Odpady zmieszane [kod odpadu 20 03 01] – 426 Mg,
3.2. Odpady zbierane w sposób selektywny
a) szkło [kod odpadu 15 01 07] - 114 Mg
b) plastik, metal, opakowania wielomateriałowe [kod odpadu 15 01 02; 15 01 04; 15 01 05] – 151 Mg
c) papier i tektura [kod odpadu 15 01 01] – 33 Mg
d) odpady ulegające biodegradacji [kod odpadu 20 02 01] – 190 Mg
e) Odpady wielkogabarytowe [kod odpadu 20 03 07] – 44 Mg
f) Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne [kod odpadu 20 01 36] – 5 Mg
Przedstawione wielkości obrazują jedynie szacunkową ilość odpadów. Wykonawca zobowiązuje się przyjąć i
zagospodarować faktyczną i rzeczywistą ilość odpadów.

4.5.3.)Główny kod CPV

90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

561056,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

561056,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

561056,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8212090331

7.3.3)Ulica

Błonie 3

7.3.4)Miejscowość

Siedlce

7.3.5)Kod pocztowy

08-110

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

561056,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-07-01 do 2026-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Suchożebry prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suchożebry.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 561 056 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90514000-3 (Usługi recyklingu odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o. o. (Siedlce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.