Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość wybranych ofert
757 807 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Sprzęt jednorazowy Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, zawarte są w załącznikach: 1) Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ ; 2) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 (2.1 oraz 2.2) do SWZ
    Wartość umowy
    51 488 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Systemy terapeutyczne v.a.c. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, zawarte są w załącznikach: 1) Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ ; 2) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 (2.1 oraz 2.2) do SW
    Wartość umowy
    90 612 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Endostaplery i sprzęt elektrochirurgiczny (wraz z najmem urządzeń) Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, zawarte są w załącznikach: 1) Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ ; 2) Projektowane postanowienia umowy
    Wartość umowy
    334 321 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Materiał i sprzęt do zabiegów bariatrycznych (wraz z najmem urządzeń) Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, zawarte są w załącznikach: 1) Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ ; 2) Projektowane postanowienia um
    Cena wybranej oferty
    220 061 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Narzędzia elektrochirugiczne Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, zawarte są w załącznikach: 1) Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ ; 2) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 (2.1 oraz 2.2) do SW
    Wartość umowy
    58 085 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Siatki do zabiegów laparoskopowych Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, zawarte są w załącznikach: 1) Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ ; 2) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 (2.1 oraz 2.2)
    Wartość umowy
    3240 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostaw40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy narzędzi elektrochirurgicznych i materiałów do zabiegów laparoskopowych i bariatrycznych dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie (Myszków, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy narzędzi elektrochirurgicznych i materiałów do zabiegów laparoskopowych i…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość ofert: 757 807 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość ofert
757 807 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: YOMED JOANNA WAWRZYNIAK (część 1); Aspironix Polska Sp. z o.o. (części 2, 3); Medtronic Poland Sp. z o.o. (część 4); BOWA International Sp. z o.o. Sp. k. (część 5) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 757 806,91 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W MYSZKOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306377

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Wolności 29

1.5.2.)Miejscowość

Myszków

1.5.3.)Kod pocztowy

42-300

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@zozmyszkow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.zozmyszkow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1322828

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy narzędzi elektrochirurgicznych i materiałów do zabiegów laparoskopowych i bariatrycznych dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2c1bd38e-bb41-4f52-8588-c78194627e71

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00330794

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00280682

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZOZ/DZ/14/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 1 - Sprzęt jednorazowy
Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, zawarte są w załącznikach:
1) Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ ;
2) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 (2.1 oraz 2.2) do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

47919,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 2 - Systemy terapeutyczne v.a.c.
Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, zawarte są w załącznikach:
1) Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ ;
2) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 (2.1 oraz 2.2) do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

83900,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 3 - Endostaplery i sprzęt elektrochirurgiczny (wraz z najmem urządzeń)
Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, zawarte są w załącznikach:
1) Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ ;
2) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 (2.1 oraz 2.2) do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33161000-6 - Urządzenia elektrochirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

324400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 4 - Materiał i sprzęt do zabiegów bariatrycznych (wraz z najmem urządzeń)
Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, zawarte są w załącznikach:
1) Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ ;
2) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 (2.1 oraz 2.2) do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33161000-6 - Urządzenia elektrochirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

203760,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 5 - Narzędzia elektrochirugiczne
Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, zawarte są w załącznikach:
1) Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ ;
2) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 (2.1 oraz 2.2) do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33161000-6 - Urządzenia elektrochirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

46450,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 6 - Siatki do zabiegów laparoskopowych
Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, zawarte są w załącznikach:
1) Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ ;
2) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 (2.1 oraz 2.2) do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

3000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

51487,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

51487,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

51487,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

YOMED JOANNA WAWRZYNIAK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5860055782

7.3.3)Ulica

Ul. Ligocka 103 Bud. 6

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-568

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

51487,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

90612,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

90612,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

90612,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aspironix Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213675196

7.3.3)Ulica

ul. Piotrkowska 276B

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-361

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

90612,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

334321,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

334321,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

334321,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aspironix Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5771744296

7.3.3)Ulica

ul. Piotrkowska 276B

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-361

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

334321,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

220060,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220060,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

220060,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Medtronic Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5771744296

7.3.3)Ulica

ul. Polna 11

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-633

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

220623,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58084,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

58084,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58084,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BOWA International Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7773104679

7.3.3)Ulica

ul. Obornicka 10

7.3.4)Miejscowość

Suchy Las, Złotkowo,

7.3.5)Kod pocztowy

62-002

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58084,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3240,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3240,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3240,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7880008829

7.3.3)Ulica

ul. Tysiąclecia 14

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.5)Kod pocztowy

64-300

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3240,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
371 985 zł2 490 909 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 118 924 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
371 985 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 490 909 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Myszków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 757 807 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: YOMED JOANNA WAWRZYNIAK (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.