Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa sprzętu medycznego, materiałów do zabiegów operacyjnych – endoproteza stawu biodrowego biopolarna
zawarta 27 lipca 2026 · okres: 1 rok · Śląskie, Myszków
42 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy narzędzi elektrochirurgicznych i materiałów do zabiegów laparoskopowych i bariatrycznych dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie · Myszków
ogłoszenie o wyniku z 8 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Wolności 29, 42-300 Myszków, Śląskie
NIP 5771744296REGON 000306377zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl, Wielkopolskie
NIP 7880008829REGON 630002936zarejestrowana 17 maja 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- 110/DZ/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie