Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
254 014 zł
Umowa zawarta
7 lipca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 254 014 zł – 335 052 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdu /bez limitu km/40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa dwóch radiowozów dla Straży Miejskiej w Białymstoku

Zamawiający Straż Miejska w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa dwóch radiowozów dla Straży Miejskiej w Białymstoku”, wybierając ofertę wykonawcy ASW Wojciula Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 254 014 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Straż Miejska w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 8 lipca 2026
Wartość umowy
254 014 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 czerwca 2026

    Termin ofert: 11 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 lipca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ASW Wojciula Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Białystok), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 254 014,00 zł (umowę zawarto 7 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 254 014,00 zł do 335 052,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail