Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
12 800 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2026
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 12 800 zł – 14 760 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium „okres gwarancji jakości i rękojmi za wady” (Kg) – 40 pkt40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonych w miejscowości Lipnica Mała oraz Zubrzyca Górna - POSTĘPOWANIE POWTÓRZONE

Zamawiający Gmina Jabłonka (Jabłonka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonych w miejscowości Lipnica…”, wybierając ofertę wykonawcy Geoon Bartłomiej Skoczyk. Wartość umowy: 12 800 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina JabłonkaJabłonka, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 8 lipca 2026
Wartość umowy
12 800 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 lipca 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Geoon Bartłomiej Skoczyk (Czarny Dunajec), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 12 800,00 zł (umowę zawarto 8 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 12 800,00 zł do 14 760,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA JABŁONKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491892222

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. 3 Maja 1

1.5.2.)Miejscowość

Jabłonka

1.5.3.)Kod pocztowy

34-480

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.7.)Numer telefonu

182611146

1.5.8.)Numer faksu

182652468

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zpubliczne@jablonka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jablonka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1328595

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonych w miejscowości Lipnica Mała oraz Zubrzyca Górna - POSTĘPOWANIE POWTÓRZONE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-00248c0f-0de9-49d6-a4de-7aaf6a5627a3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00330218

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00071924/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Obsługa geodezyjna Gminy Jabłonka w roku 2026 -

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00293629

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZI.271.1.47.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

12000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1.Przedmiotem zamówienia jest usługa

„wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości w miejscowości Lipnica Mała i Zubrzyca Górna” zgodnie z SWZ, a także do zrealizowania innych obowiązków określonych SWZ oraz niniejszą umową, obowiązującym przepisami, normami 1.2. Szczegółowy zakres świadczonych usług został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. 1. Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonej w miejscowości Lipnica Mała oznaczonej jako działki ewidencyjne nr: 9712/4, 9712/6 od nieruchomości oznaczonych jako dz.ewid.nr 9712/5, 9712/3, 9710, 9305/1” 2. „Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonej w miejscowości Zubrzyca Górna oznaczonej jako działka ewidencyjna nr: 6375/21 od nieruchomości oznaczonych jako dz.ewid.nr 6375/23, 6375/19, 6315/1” 1.3. Nomenklatura wg Wspólnego Słownika Zamówień – Nazwy i Kody CPV: Przedmiot główny: 71222200-2 – Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich Przedmioty dodatkowe: 71222100-1 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskich 1.4. Gwarancja Zamawiający żąda minimum 12 – miesięcznego okresu gwarancji, na wszelkie usterki, wady lub braki w sporządzonych opracowaniach lub dokumentacji (w szczególności pełną treść mapy do celów projektowych w granicach opracowania), ujawnione w okresie gwarancji licząc od dnia podpisania bez uwag protokołu odbioru przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

71222200-2 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71222100-1 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskich

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14760,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Geoon Bartłomiej Skoczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7352762215

7.3.3)Ulica

Kmietowicza

7.3.4)Miejscowość

Czarny Dunajec

7.3.5)Kod pocztowy

34-470

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71222200-2Usługi kartograficzne w zakresie ob…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
398 374 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
104 118 zł2 740 976 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 636 858 zł
Źródło próbki
CPV 71222· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
104 118 zł
Mediana
398 374 zł
Górny kwartyl
2 740 976 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jabłonka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jabłonka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 12 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71222200-2 (Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Geoon Bartłomiej Skoczyk (Czarny Dunajec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.