Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
1 187 650 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja czterech budynków komunalnych znajdujących w Malborku zgodnie z ustaloną dokumentacją techniczną (projekty, przedmiary, specyfikacja techniczna) dostępną w postaci odpowiednich załączników do SW
    Wartość umowy
    490 900 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    696 750 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja czterech budynków komunalnych w Malborku.

Zamawiający Zakład Gospodrki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o.o. (Malbork, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja czterech budynków komunalnych w Malborku”, wybierając ofertę wykonawcy RAWIŃSKI Rzemiosło Budowlane Spółka Komandytowo Akcyjna. Łączna wartość umów: 1 187 650 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
1 187 650 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 marca 2026

    Termin ofert: 8 kwietnia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma RAWIŃSKI Rzemiosło Budowlane Spółka Komandytowo Akcyjna za łącznie 1 187 650,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD GOSPODRKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W MALBORKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 220531610

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gen. de Gaulle'a 70

1.5.2.)Miejscowość

Malbork

1.5.3.)Kod pocztowy

82-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.7.)Numer telefonu

556298600

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zgkim.malbork.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zgkim.malbork.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zgkim_malbork

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Termomodernizacja czterech budynków komunalnych w Malborku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-14044d2c-3002-4e40-ae14-b8241db9e911

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00327505

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00595337/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Termomodernizacja czterech budynków komunalnych w Malborku.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00165226

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZGKiM/RB/3/03/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

911500,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja czterech budynków komunalnych znajdujących w Malborku zgodnie z ustaloną dokumentacją techniczną (projekty, przedmiary, specyfikacja techniczna) dostępną w postaci odpowiednich załączników do SWZ. Postępowanie podzielone jest na dwa zadania.
Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 1 dotyczy adresów:
ul. Poczty Gdańskiej 7;
ul. Adama Mickiewicza 27

4.5.3.)Główny kod CPV

45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

455100,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja czterech budynków komunalnych znajdujących w Malborku zgodnie z ustaloną dokumentacją techniczną (projekty, przedmiary, specyfikacja techniczna) dostępną w postaci odpowiednich załączników do SWZ. Postępowanie podzielone jest na dwa zadania.
Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 2 dotyczy adresów:
ul. Elizy Orzeszkowej 5a;
ul. Henryka Sienkiewicza 43.

4.5.3.)Główny kod CPV

45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

456400,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

490900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

490900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

490900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RAWIŃSKI Rzemiosło Budowlane Spółka Komandytowo Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5792282524

7.3.3)Ulica

Chodkiewicza 43

7.3.4)Miejscowość

Malbork

7.3.5)Kod pocztowy

82-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

490900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

696750,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

696750,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

696750,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RAWIŃSKI Rzemiosło Budowlane Spółka Komandytowo Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5792282524

7.3.3)Ulica

Chodkiewicza 43

7.3.4)Miejscowość

Malbork

7.3.5)Kod pocztowy

82-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

696750,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45321000-3Izolacja cieplna
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodrki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Malbork.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 187 650 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45321000-3 (Izolacja cieplna). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RAWIŃSKI Rzemiosło Budowlane Spółka Komandytowo Akcyjna (Malbork). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.