Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
121 401 zł
Umowa zawarta
7 lipca 2026
Okres realizacji
125 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 121 401 zł – 172 896 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie osoby uczestniczącej w realizacji zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Monitoring siedlisk NATURA 2000 na terenie Słowińskiego Parku Narodowego

Zamawiający Słowiński Park Narodowy (Smołdzino, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Monitoring siedlisk NATURA 2000 na terenie Słowińskiego Parku Narodowego”, wybierając ofertę wykonawcy SUBNEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 121 401 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Słowiński Park NarodowySmołdzino, Pomorskie (powiat Słupski →)opublikowano 7 lipca 2026
Wartość umowy
121 401 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 czerwca 2026

    Termin ofert: 18 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 lipca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SUBNEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Gdynia), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 121 401,00 zł (umowę zawarto 7 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 121 401,00 zł do 172 896,18 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 125 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail