ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa boiska do siatkówki plażowej oraz budowa kortu tenisowego w miejscowości Krzeczów

Zamawiający Gmina Lubień (Lubień, Małopolskie) prowadził postępowanie „Budowa boiska do siatkówki plażowej oraz budowa kortu tenisowego w miejscowości Krzeczów”. Termin składania ofert minął 21 lipca 2026, 10:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LubieńLubień, Małopolskie (powiat Myślenicki →)opublikowano 6 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 372 043 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
21 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    06 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 10:00
  2. Wynik postępowania

    12 sierpnia 2026

    2 oferty
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie boiska do siatkówki plażowej oraz kortu tenisowego w miejscowości Krzeczów w jednym zadaniu inwestycyjnym.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje roboty przygotowawcze, wykonanie nawierzchni, ogrodzeń, odwodnienia, kanalizacji i wyrównania nawierzchni boisk sportowych zgodnie z dokumentacją projektowo-kosztorysową.

  • 3

    WarunkiWarunek udziału w postępowaniu obejmuje dysponowanie co najmniej jedną osobą z uprawnieniami budowlanymi w branży konstrukcyjno-budowlanej; ofertę z gwarancją krótszą niż 60 miesięcy odrzuca się.

  • 4

    ZakresZamówienie nie jest podzielone na części i nie obejmuje opcji, a realizacja trwa 4 miesiące.

  • 5

    RyzykoWymagane jest wadium 5 000 zł oraz zabezpieczenie należytego wykonania umowy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail