Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
344 400 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2026
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 344 400 zł – 515 862 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja30%Aktualizacja kosztorysów10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa ciągu pieszo-rowerowego wraz z oświetleniem i infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Wiśniowej w Wilkszynie

Zamawiający Gmina Miękinia (Miękinia, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa ciągu pieszo-rowerowego wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy BiZ Drog Drog Piotr Buczko i Paweł Zalewski Sp. j. Wartość umowy: 344 400 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina MiękiniaMiękinia, Dolnośląskieopublikowano 6 lipca 2026
Wartość umowy
344 400 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 maja 2026

    Termin ofert: 29 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 lipca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BiZ Drog Drog Piotr Buczko i Paweł Zalewski Sp. j. (Kokorzyce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 344 400,00 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 344 400,00 zł do 515 862,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail