ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa sprzętu informatycznego związana z realizacją projektu w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Gmina Ulhówek (Ulhówek, Lubelskie) prowadził postępowanie „Dostawa sprzętu informatycznego związana z realizacją projektu w ramach grantu…”. Termin składania ofert minął 13 lipca 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina UlhówekUlhówek, Lubelskie (powiat Tomaszowski →)opublikowano 6 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 615 375 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
13 lipca 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    06 lipca 2026

    Termin ofert: 13 lipca 2026 12:00
  2. Wynik postępowania

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego związana z realizacją projektu w ramach grantu Cyberbezpieczny Samorząd, obejmująca łącznie 6 pozycji.

  • 2

    ZakresWykonawca wykazuje w ostatnich 3 latach co najmniej dwa zamówienia na sprzęt i oprogramowanie informatyczne o wartości nie mniejszej niż 200 000 zł brutto każde, w tym z dostawą co najmniej jednego serwera w każdym zamówieniu.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje zakup serwera, UPS, dwóch przełączników sieciowych, NAS, usług wdrożenia i konfiguracji środowiska oraz usług testów penetracyjnych.

Kontekst Atlasu

  • Zamawiający podchodzi do tego zamówienia po raz kolejny; poprzednie postępowanie zakończyło się unieważnieniem.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail