Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 630 081 zł
Umowa zawarta
2 lipca 2026
Okres realizacji
do 5 lipca 2027
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 2 630 081 zł – 3 600 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%„Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowan40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa Biblioteki Publicznej im. Biskupa Adolfa Piotra Szelążka w Starych Kobiałkach o Gminne Centrum Rehabilitacji osób niepełnosprawnych

Zamawiający Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkach (Stoczek Łukowski, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa Biblioteki Publicznej im. Biskupa Adolfa Piotra Szelążka w Starych Kobiałkach o…”, wybierając ofertę wykonawcy IRPOL Ireneusz Przeździak. Wartość umowy: 2 630 081 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
2 630 081 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 maja 2026

    Termin ofert: 10 czerwca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 lipca 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy IRPOL Ireneusz Przeździak (Trzaskoniec), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 630 081,30 zł (umowę zawarto 2 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 2 630 081,30 zł do 3 600 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 5 lipca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail