Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
19 000 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2026
Okres realizacji
do 24 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 19 000 zł – 25 490 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Jakość usługi – grubość płyty10%Jakość usługi - czas wykonania10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa wykonania mebli na potrzeby nowo powstałego Klubu Seniora w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej. MOPS.DA.251.11.2026

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (Bielsko-Biała, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa wykonania mebli na potrzeby nowo powstałego Klubu Seniora w Miejskim Ośrodku…”, wybierając ofertę wykonawcy MD Marcin Domagała. Wartość umowy: 19 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy SpołecznejBielsko-Biała, Śląskieopublikowano 6 lipca 2026
Wartość umowy
19 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MD Marcin Domagała (Leśniaki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 19 000,00 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 19 000,00 zł do 25 490,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 24 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 070810575

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Karola Miarki 11

1.5.2.)Miejscowość

Bielsko-Biała

1.5.3.)Kod pocztowy

43-300

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.7.)Numer telefonu

(033) 4995600

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mops.bielsko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mops.bielsko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

mops-bielsko-biala.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pomoc Społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa wykonania mebli na potrzeby nowo powstałego Klubu Seniora
w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej. MOPS.DA.251.11.2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0c6a1326-9d3d-46a8-b051-0633a0434db7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00323932

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00006512/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.18 Usługa wykonania mebli do mieszkań wspomaganych, klubu seniora i biur

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00270644

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MOPS.DA.251.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania mebli wraz z dostawą i montażem na potrzeby nowo otwieranego Klubu Seniora zlokalizowanego na ul. Solskiego 43 B w Bielsku – Białej. Klub Seniora będzie działał w ramach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia tj. wykaz mebli do wykonania określa Załącznik nr 1 do SWZ oraz formularz ofertowy Załącznik nr 2.

3. Wskazane w opisie przedmiotu zamówienia wymiary mebli do wykonania na wymiar są wymiarami orientacyjnymi podanymi przez Zamawiającego. Dopuszcza się odchylenie od podanych wymiarów. W celu realizacji zamówienia zaleca się osobistą wizytę w lokalu przed złożeniem oferty lub rozpoczęciem realizacji umowy, po wcześniejszym uzgodnieniu z
Zamawiającym. Wizja lokalna nie jest obligatoryjna ani wymagana w celu złożenia oferty.

4.5.3.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39141400-6 - Kuchnie do zabudowy

45421140-7 - Instalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okien

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25490,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MD Marcin Domagała

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5732448671

7.3.3)Ulica

Leśniaki 30a

7.3.4)Miejscowość

Leśniaki

7.3.5)Kod pocztowy

42-274

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bielsko-Biała.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 19 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MD Marcin Domagała (Leśniaki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.