Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 708 205 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 708 205 zł – 1 898 006 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności20%Wysokość kary umownej, o której mowa w par. 7 ust. 1 pkt 2 wzoru umowy tj. za zwłokę w wyd20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi przygotowania, dostarczania i wydawania posiłków dla Zespołu Przedszkoli w Mierzynie

Zamawiający Zespół Przedszkoli w Mierzynie (Mierzyn, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi przygotowania, dostarczania i wydawania posiłków dla Zespołu…”, wybierając ofertę wykonawcy Corner-House Aleksandra Moskalewicz. Wartość umowy: 1 708 205 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zespół Przedszkoli w MierzynieMierzyn, Zachodniopomorskieopublikowano 3 lipca 2026
Wartość umowy
1 708 205 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 maja 2026

    Termin ofert: 28 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 lipca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Corner-House Aleksandra Moskalewicz (Szczecin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 708 205,40 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 708 205,40 zł do 1 898 006,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail