Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
529 653 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja boiska piłkarskiego w kompleksie sportowym Moje Boisko ORLIK 2012 w ramach zadania pn. „Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK 2012". 2. Zamówienie podzielone jest na dwie części: czę
    Wartość umowy
    498 469 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja boiska piłkarskiego w kompleksie sportowym Moje Boisko ORLIK 2012 w ramach zadania pn. „Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK 2012". 2. Zamówienie podzielone jest na dwie części: czę
    Wartość umowy
    31 183 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK 2012

Zamawiający Gmina Bojanowo (Bojanowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK 2012”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 529 653 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina BojanowoBojanowo, Wielkopolskie (powiat Rawicki →)opublikowano 3 lipca 2026
Łączna wartość umów
529 653 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: "Mardo Sport Sp. z o.o. " (część 1); "Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nowak Marek " (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 529 652,52 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA BOJANOWO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411050534

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 12

1.5.2.)Miejscowość

Bojanowo

1.5.3.)Kod pocztowy

63-940

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@gminabojanowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://gminabojanowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/bojanowo

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK 2012

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0163cf35-a95d-4c85-b595-22a8892d9a80

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00323077

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00052034/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK 201

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00209141

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.271.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja boiska piłkarskiego w kompleksie sportowym Moje Boisko ORLIK 2012 w ramach zadania pn. „Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK 2012".
2. Zamówienie podzielone jest na dwie części:
część 1) modernizacja nawierzchni boiska
część 2) wymiana opraw oświetlenia

4.5.3.)Główny kod CPV

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

4.5.5.)Wartość części

806887,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja boiska piłkarskiego w kompleksie sportowym Moje Boisko ORLIK 2012 w ramach zadania pn. „Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko ORLIK 2012".
2. Zamówienie podzielone jest na dwie części:
część 1) modernizacja nawierzchni boiska
część 2) wymiana opraw oświetlenia

4.5.3.)Główny kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.5.)Wartość części

29872,38 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

498469,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

687318,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

498469,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"Mardo Sport Sp. z o.o. "

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7831677401

7.3.4)Miejscowość

Puszczykowo

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

498469,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31183,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

80934,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31183,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nowak Marek "

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6991445892

7.3.4)Miejscowość

Załęcze

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31183,08 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233251-3Wymiana nawierzchni
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
637 394 zł
Próbka: 861 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 200 zł1 626 016 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 320 817 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 200 zł
Mediana
637 394 zł
Górny kwartyl
1 626 016 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bojanowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bojanowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 529 653 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233251-3 (Wymiana nawierzchni). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "Mardo Sport Sp. z o.o. " (Puszczykowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.