Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
456 697 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    157 992 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    298 705 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie robót budowlanych polegających na zabudowie rowów pod wykonanie chodnika dla pieszych w ramach dwóch zadań inwestycyjnych

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle (Jasło, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie robót budowlanych polegających na zabudowie rowów pod wykonanie chodnika dla…”, wybierając ofertę wykonawcy Wieloczynnościowa Firma Handlu i Usług Jan Gumienny. Łączna wartość umów: 456 697 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
456 697 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Wieloczynnościowa Firma Handlu i Usług Jan Gumienny za łącznie 456 696,52 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370446723

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 18

1.5.2.)Miejscowość

Jasło

1.5.3.)Kod pocztowy

38-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pzd.powiat.jaslo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pzd.powiat.jaslo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pzdjaslo.eb2b.com.pl/open-auctions.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie robót budowlanych polegających na zabudowie rowów pod wykonanie chodnika dla pieszych w ramach dwóch zadań inwestycyjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-de6001e1-b0de-4020-ab76-a0cbbf3cd1bd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00322314

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00037001/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Budowa chodników przy drogach powiatowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00257681

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

T.2e.261.1.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

519545,24 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Część I – Zabudowa rowu pod wykonanie chodnika dla pieszych w ramach zadania inwestycyjnego pn

Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1829R Jareniówka – Jabłonica – gr. województw – Czermna w miejscowości Trzcinica, która obejmuje w szczególności: a) Roboty pomiarowe i przygotowawcze. b) Rozebranie umocnień skarp i dna rowu. c) Rozebranie nawierzchni żwirowej. d) Rozebranie nawierzchni asfaltowej. e) Rozebranie przepustów. f) Rozebranie ścianek czołowych. g) Wykonanie robót ziemnych, w tym wykopów liniowych. h) Formowanie nasypów oraz zagęszczenie warstw gruntu. i) Wykonanie podsypki wraz z zarurowaniem. j) Obsypanie kanałów piaskiem. k) Zasypanie górnej części wykopów gruntem rodzimym. l) Wykonanie studni rewizyjnych Ø1000 i Ø1500. m) Wykonanie wpustów ściekowych. n) Montaż przykanalików. o) Obsypanie przykanalików piaskiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia: 1) Dokumentacja projektowa – załącznik nr 5A do SWZ, 2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 6A do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.)Wartość części

178581,36 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

w ciągu drogi powiatowej Nr 1895R Samoklęski – Brzezowa – Kąty w miejscowości Samoklęski, która obejmuje w
szczególności:
a) Roboty pomiarowe i przygotowawcze.
b) Rozebranie nawierzchni żwirowej.
c) Rozebranie elementów betonowych (w tym przepustów oraz ścianek czołowych).
d) Rozebranie murowanej ścianki czołowej.
e) Rozebranie nawierzchni zjazdu z betonu.
f) Cięcie nawierzchni z mas bitumicznych.
g) Rozebranie nawierzchni z masy bitumicznej.
h) Demontaż prefabrykowanych betonowych ścianek czołowych.
i) Rozebranie przepustów rurowych o średnicach Ø40, Ø50 i Ø60 cm.
j) Wykonanie robót ziemnych, w tym wykopów liniowych.
k) Formowanie nasypów oraz zagęszczenie warstw gruntu.
l) Wykonanie podsypki wraz z zarurowaniem.
m) Obsypanie kanałów piaskiem.
n) Zasypanie górnej części wykopów gruntem rodzimym.
o) Wykonanie studni rewizyjnych Ø1000 mm i Ø1200 mm.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia:
1) Dokumentacja projektowa – załącznik nr 5B do SWZ,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 6B do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.5.)Wartość części

340963,88 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

157991,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

250938,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

157991,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wieloczynnościowa Firma Handlu i Usług Jan Gumienny

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6851058824

7.3.3)Ulica

Samoklęski 214

7.3.4)Miejscowość

Osiek Jasielski

7.3.5)Kod pocztowy

38-223

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

157991,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

298704,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

468118,74 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

298704,58 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wieloczynnościowa Firma Handlu i Usług Jan Gumienny

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6851058824

7.3.3)Ulica

Samoklęski 214

7.3.4)Miejscowość

Osiek Jasielski

7.3.5)Kod pocztowy

38-223

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

298704,58 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45232452-5Roboty odwadniające
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
320 000 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
223 629 zł1 849 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 625 428 zł
Źródło próbki
CPV 45232· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
223 629 zł
Mediana
320 000 zł
Górny kwartyl
1 849 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jasło.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 456 697 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45232452-5 (Roboty odwadniające). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wieloczynnościowa Firma Handlu i Usług Jan Gumienny (Osiek Jasielski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.