Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA "BUDMAR" NOWEK MARCIN· Sosnowiecmała firma
Wartość umowy
239 387 zł
Umowa zawarta
3 lipca 2026
Okres realizacji
45 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Modernizacja pustostanów lokali mieszkalnych etap II"

Zamawiający Samorządowy Zakład Budżetowy Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych (Dąbrowa Górnicza, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja pustostanów lokali mieszkalnych etap II”, wybierając ofertę wykonawcy FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA "BUDMAR" NOWEK MARCIN. Wartość umowy: 239 387 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
239 387 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 maja 2026

    Termin ofert: 8 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 lipca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA "BUDMAR" NOWEK MARCIN (Sosnowiec), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 239 386,70 zł (umowę zawarto 3 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 45 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail