Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
829 700 zł
Umowa zawarta
2 lipca 2026
Okres realizacji
do 21 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 829 700 zł – 1 128 857 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Koszt60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kołbieli- remont zabezpieczeń przeciwpożarowych

Zamawiający Gmina Kołbiel (Kołbiel, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kołbieli- remont…”, wybierając ofertę wykonawcy ARKADA-KOD NADOLNI Sp. j. Wartość umowy: 829 700 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina KołbielKołbiel, Mazowieckie (powiat Otwocki →)opublikowano 3 lipca 2026
Wartość umowy
829 700 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ARKADA-KOD NADOLNI Sp. j. (Świecie).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 829 700,02 zł (umowę zawarto 2 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 829 700,02 zł do 1 128 857,10 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 21 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail