Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
491 111 zł
Umowa zawarta
1 lipca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 491 111 zł – 613 839 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utworzenie Lokalnego Centrum Integracyjnego w miejscowości Głowaczów

Zamawiający Gmina Głowaczów (Głowaczów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Utworzenie Lokalnego Centrum Integracyjnego w miejscowości Głowaczów”, wybierając ofertę wykonawcy ARCHIBUD Małgorzata Pluta. Wartość umowy: 491 111 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina GłowaczówGłowaczów, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 3 lipca 2026
Wartość umowy
491 111 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 maja 2026

    Termin ofert: 26 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 lipca 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ARCHIBUD Małgorzata Pluta (Radom), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 491 110,75 zł (umowę zawarto 1 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 491 110,75 zł do 613 839,19 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Głowaczów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223646

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 35

1.5.2.)Miejscowość

Głowaczów

1.5.3.)Kod pocztowy

26-903

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

486231075

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@glowaczow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.glowaczow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

glowaczow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Utworzenie Lokalnego Centrum Integracyjnego w miejscowości Głowaczów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-87ff2178-4654-408f-bb06-a9266ed8b924

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00321808

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00049735/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Utworzenie Lokalnego Centrum Integracyjnego w miejscowosci Głowaczów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00237342

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.17.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pt. „ Utworzenie Lokalnego Centrum Integracyjnego w miejscowości Głowaczów”.
Zakres robót obejmuje:
- remont sali Wielofunkcyjnej w OSP Głowaczów
Wszystkie roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową (wizualizacja) i przedmiarem robót – załącznik do SWZ .
2. Ponadto w ramach niniejszego zamówienia Wykonawca na swój koszt zobowiązany jest do:
- udzielenia minimum 36 miesięcy gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane i użyte do
wykonania zamówienia materiały i wyroby budowlane,
- przedmiot zamówienia należy wykonać z nowych materiałów budowlanych, na które Wyko-nawca
dostarczy certyfikaty lub atesty dopuszczenia do użytkowania na każde żądanie inspektora nadzoru
oraz przekaże je Zamawiającemu w dniu odbioru przedmiotu zamówienia,
- po zakończeniu robót, ale przed terminem ich odbioru, należy uporządkować teren robót i oddać go
w należytym stanie, nie gorszym niż przed rozpoczęciem robót,
- uzyskać wszelkie wymagane prawem decyzje zezwalające na użytkowanie obiektu- jeżeli są wymagane.

3. Postanowienia dotyczące wykonania przedmiotu umowy:
1) Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z projektem (wizualiza-cja) i przedmiarem robót.
2) Zamawiający zaleca, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej terenu, ob-jętego przyszłymi robotami budowlanymi w ramach niniejszego przedmiotu zamó-wienia w celu zapoznania się z warunkami realizacji tych robót.
3) Przekazanie placu budowy – będzie następować w obecności Wykonaw-cy, Zamawiającego i Inspektora nadzoru w terminie uzgodnionym przez strony.
4) Wykonawca zobowiązany jest do pisemnego powiadomienia Zamawiają-cego o okolicznościach mogących mieć wpływ na niedotrzymanie terminu wykona-nia przedmiotu zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 7 dni od dnia wystą-pienia w/w okoliczności.
5) Prowadzone roboty budowlane muszą odbywać się zgodnie z przepisami prawa budowlanego, BHP, ppoż., sanitarnymi i przepisami ochrony środowiska, pod nadzorem osób posiadających uprawnienia do prowadzenia robót.
6) Wszystkie materiały i wyroby budowlane użyte do wykonania przedmiotu zamó-wienia muszą być nowe oraz muszą być dopuszczone do stosowania na terenie RP, a także muszą spełniać warunki określone w ustawie z dnia 07 lipca 1994r. Prawo budowlane ( jednolity tekst Dz. U. z 2021 r., poz. 2351 z późn. zm.) oraz Rozpo-rządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dn. 17 listopada 2016 r. w sprawie sposobu deklarowania wartości użytkowych wyrobów budowlanych oraz sposobu znakowania ich znakiem budowlanym (Dz.U. 2016 poz. 1966 ze zm.) oraz muszą spełniać warunki określone w ustawie z dn. 16 kwietnia 2004 r o wyro-bach budowlanych (tekst jednolity Dz.U. z 2014 r, poz. 883).
7) Wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia terenu robót przed oso-bami postronnymi, a w szczególności do przeciwdziałania wypadkom osób trzecich. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone oso-bom trzecim w wyniku prowadzonych prac, od dnia przekazania placu budowy.

5. Podwykonawstwo:
1. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom).
2. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.
3. Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile jest to mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) podwykonawców (wg załączonego wzoru formularz ofertowy - zał. nr 1 do SWZ).
4. Powierzenie części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia.

6. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
- 45300000-0 – roboty instalacyjne w budynkach,
- 45400000-1 roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

491110,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

613839,19 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

491110,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARCHIBUD Małgorzata Pluta

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9482165542

7.3.3)Ulica

Gazowa 4

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

491110,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
458 993 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 767 zł1 452 053 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 247 286 zł
Źródło próbki
CPV 45300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
204 767 zł
Mediana
458 993 zł
Górny kwartyl
1 452 053 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Głowaczów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Głowaczów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 491 111 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45300000-0 (Roboty instalacyjne w budynkach). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ARCHIBUD Małgorzata Pluta (Radom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.