Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 bez rozstrzygnięcia2 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    3 oferty
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 2
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa kompleksowa sprzątania klatek schodowych w budynkach administrowanych i własnych Tomaszowskiego TBS Spółka z o.o.

Zamawiający Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. (Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa kompleksowa sprzątania klatek schodowych w budynkach administrowanych i własnych…”, wybierając ofertę wykonawcy BBM Prestige Bartłomiej Biłek. Złożono 3 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 554 921 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 pozostaje bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Oddział zamawiającego

Tomaszowskie TBS Spółka z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590708822

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Majowa 15

1.5.2.)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

97-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 (44) 724 64 20

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ttbsprzetargi@ttbs.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.ttbs.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-303e85e2-3a5c-4e66-8a13-bb4f5b674860

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa kompleksowa sprzątania klatek schodowych w budynkach administrowanych i własnych Tomaszowskiego TBS Spółka z o.o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-303e85e2-3a5c-4e66-8a13-bb4f5b674860

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00321631

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00130091/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 SPRZĄTANIE KLATEK SCHODOWYCH ZASÓB WŁASNY (+KOMUNALNA POLNA 11, FARBIARSKA 18)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00255364

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

271.1.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

69508,02 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Usuwanie zanieczyszczeń stałych poprzez zamiatanie, mycie podłóg na mokro z dodatkiem środka czyszczącego, mycie drzwi wejściowych, mycie na mokro wejść klatek schodowych wyłożonych terakotą, usuwanie reklam i zbędnej korespondencji, usuwanie kurzy ze skrzynek na listy zamontowanych na klatkach schodowych, sprzątanie wind -mycie powierzchni ścian, luster (raz w tygodniu), opróżnianie kratek przed wejściem do klatek z zanieczyszczeń oraz usuwanie zanieczyszczeń ze schodów prowadzących do klatek
2) Mycie lamperii(dwa razy w roku)
3) Mycie okien, mycie balustrad, odkurzanie rur na klatkach (cztery razy w roku)
4) Usuwanie pajęczyn ze ścian, sufitów (raz w miesiącu)
5) Mycie posadzki w garażu podziemnym (dwa razy w roku w zgłoszonym terminie wykonania usługi przez zamawiającego z wykonaniem nie przekraczającym 7 dni od zgłoszenia)
6) Bieżące informowanie o usterkach.
7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na część 1 zawarto w załączniku nr 1 do wzoru umowy – część 1.
8) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na część 2 zawarto w załączniku nr 1 do wzoru umowy – część 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.5.)Wartość części

42956,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Usuwanie zanieczyszczeń stałych poprzez zamiatanie, mycie podłóg na mokro z dodatkiem środka czyszczącego, mycie drzwi wejściowych, mycie na mokro wejść klatek schodowych wyłożonych terakotą, usuwanie reklam i zbędnej korespondencji, usuwanie kurzy ze skrzynek na listy zamontowanych na klatkach schodowych, sprzątanie wind -mycie powierzchni ścian, luster (raz w tygodniu), opróżnianie kratek przed wejściem do klatek z zanieczyszczeń oraz usuwanie zanieczyszczeń ze schodów prowadzących do klatek
2) Mycie lamperii(dwa razy w roku)
3) Mycie okien, mycie balustrad, odkurzanie rur na klatkach (cztery razy w roku)
4) Usuwanie pajęczyn ze ścian, sufitów (raz w miesiącu)
5) Mycie posadzki w garażu podziemnym (dwa razy w roku w zgłoszonym terminie wykonania usługi przez zamawiającego z wykonaniem nie przekraczającym 7 dni od zgłoszenia)
6) Bieżące informowanie o usterkach.
7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na część 1 zawarto w załączniku nr 1 do wzoru umowy – część 1.
8) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na część 2 zawarto w załączniku nr 1 do wzoru umowy – część 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.5.)Wartość części

26551,91 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

49500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

343596,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

49500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BBM Prestige Bartłomiej Biłek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7732218937

7.3.4)Miejscowość

Swolszewice Małe

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

49500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 921 zł
Próbka: 145 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 603 zł1 498 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 272 120 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 603 zł
Mediana
554 921 zł
Górny kwartyl
1 498 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tomaszów Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 (Usługi sprzątania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.