Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
455 537 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i narzędzi do mikrochirurgii dla ZCLCOiChP w SPZZOZ w Gryficach. Pakiet nr 1: Narzędzia do mikrochirurgii 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania graniczne dotyczą
    Wartość umowy
    116 340 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i narzędzi do mikrochirurgii dla ZCLCOiChP w SPZZOZ w Gryficach. Pakiet nr 2: Urządzenie do liposukcji wibracyjnej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania graniczn
    Wartość umowy
    93 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    162 000 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 41. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i narzędzi do mikrochirurgii dla ZCLCOiChP w SPZZOZ w Gryficach. Pakiet nr 4: Zestaw do przetaczania podgrzewania płynów 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania gr
    Wartość umowy
    84 197 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu medycznego oraz narzędzi do mikrochirurgii dla ZCLCOiChP w SPZZOZ w Gryficach

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach (Gryfice, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu medycznego oraz narzędzi do mikrochirurgii dla ZCLCOiChP w SPZZOZ w…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 455 537 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
455 537 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W GRYFICACH

1.3.)Oddział zamawiającego

DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000310284

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Niechorska 27

1.5.2.)Miejscowość

Gryfice

1.5.3.)Kod pocztowy

72-300

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@medicam.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.medicam.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.platformazakupowa.pl/pn/medicam

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu medycznego oraz narzędzi do mikrochirurgii dla ZCLCOiChP w SPZZOZ w Gryficach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6f97548c-88f3-440d-a1e8-bbd40cd7ded7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00320303

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00244783

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

27/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i narzędzi do mikrochirurgii dla ZCLCOiChP w SPZZOZ w Gryficach. Pakiet nr 1

Narzędzia do mikrochirurgii 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania graniczne dotyczące parametrów technicznych urządzeń zawierają załączniki nr 1.1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (formularze parametrów granicznych)

4.5.3.)Główny kod CPV

33169000-2 - Przyrządy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

114700,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i narzędzi do mikrochirurgii dla ZCLCOiChP w SPZZOZ w Gryficach. Pakiet nr 2

Urządzenie do liposukcji wibracyjnej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania graniczne dotyczące parametrów technicznych urządzeń zawierają załączniki nr 1.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (formularze parametrów granicznych)

4.5.3.)Główny kod CPV

33162100-4 - Urządzenia używane na salach operacyjnych

4.5.5.)Wartość części

86111,11 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i narzędzi do mikrochirurgii dla ZCLCOiChP w SPZZOZ w Gryficach. Pakiet nr 3

Kamera do wizualizacji i rejestracji w wysokiej jakości, tkanek przy użyciu barwnika indocyjaninowego we wszystkich zabiegach chirurgii otwartej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania graniczne dotyczące parametrów technicznych urządzeń zawierają załączniki nr od 1.3 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (formularze parametrów granicznych)

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

150000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i narzędzi do mikrochirurgii dla ZCLCOiChP w SPZZOZ w Gryficach. Pakiet nr 4

Zestaw do przetaczania podgrzewania płynów 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania graniczne dotyczące parametrów technicznych urządzeń zawierają załączniki nr 1.4 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (formularz parametrów granicznych)

4.5.3.)Główny kod CPV

33186200-9 - Urządzenia do ogrzewania krwi i płynów

4.5.5.)Wartość części

77980,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

116340,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

116340,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

116340,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Ronest Jerzy Nędzewicz

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Ronest Jerzy Nędzewicz Ronest Tomasz Stawarz, Bloomed Jakub Stawarz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7780046279

7.3.3)Ulica

ul. Krakowska 23

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-893

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

116340,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

93000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

93000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

93000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Magnus Medical sp.z o.o. sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9131616752

7.3.3)Ulica

Długa 37

7.3.4)Miejscowość

Wilczków

7.3.5)Kod pocztowy

55-320

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

93000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

162000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

162000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

162000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MDT J. Zych, A. Budyn sp.j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6792524583

7.3.3)Ulica

ul. Skośna 12A

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-383

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

162000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

84196,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

84196,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

84196,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Medicavera sp.z o.o. Dahlhausen Group

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8522606088

7.3.3)Ulica

ul. Majowa 2

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-374

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

84196,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33169000-2Przyrządy chirurgiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gryfice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 455 537 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33169000-2 (Przyrządy chirurgiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ronest Jerzy Nędzewicz (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.