Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
437 223 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2026
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 437 223 zł – 441 282 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócony termin dostawy tablic rejestracyjnych (T)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa tablic rejestracyjnych do Starostwa Powiatowego w Śremie

Zamawiający Powiat Śremski (Śrem, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa tablic rejestracyjnych do Starostwa Powiatowego w Śremie”, wybierając ofertę wykonawcy Utal sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 437 223 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat ŚremskiŚrem, Wielkopolskie (powiat Śremski →)opublikowano 2 lipca 2026
Cena wybranej oferty
437 223 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 maja 2026

    Termin ofert: 8 czerwca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 lipca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Utal sp. z o.o. (Kobylnica).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 437 223,40 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 437 223,40 zł do 441 281,60 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail