Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
220 170 zł
Umowa zawarta
3 lipca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 220 170 zł – 237 390 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi i gwarancji jakości na wykonaną dokumentację geodezyjną40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia ewidencji budynków i lokali dla 7 obrębów wiejskich położonych w gminie Dolsk

Zamawiający Powiat Śremski (Śrem, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja ewidencji gruntów i budynków w zakresie założenia ewidencji budynków i…”, wybierając ofertę wykonawcy "to fix XYZ" Sp. z o.o. Wartość umowy: 220 170 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat ŚremskiŚrem, Wielkopolskie (powiat Śremski →)opublikowano 3 lipca 2026
Wartość umowy
220 170 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 czerwca 2026

    Termin ofert: 17 czerwca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 lipca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "to fix XYZ" Sp. z o.o. (Szczecin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 220 170,00 zł (umowę zawarto 3 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 220 170,00 zł do 237 390,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail