Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
313 275 zł
Umowa zawarta
29 czerwca 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
15 ofertceny: 313 275 zł – 615 772 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia zastępczego pojazdu w razie awarii lub innego zdarzenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Radzionków do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Radzionków (Radzionków, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Radzionków do placówek oświatowych w roku…”, wybierając ofertę wykonawcy BUSOLA MARIUSZ SKOWYRSKI. Wartość umowy: 313 275 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Gmina RadzionkówRadzionków, Śląskie (powiat Tarnogórski →)opublikowano 1 lipca 2026
Wartość umowy
313 275 zł
Liczba ofert
15 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BUSOLA MARIUSZ SKOWYRSKI (Bytom), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 313 274,72 zł (umowę zawarto 29 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 15 ofert; ceny wahały się od 313 274,72 zł do 615 771,64 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail